1. Anasayfa
  2. Sociamag Hakkımızda

Sociamag Hakkımızda


Ne Yapıyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen sosyal medya da gündeme oturan konuları araştırıp ve oluşan gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, öncelikle sosyal medyanın en popüler konuları daha sonra internetin ulaştığı her yer ile ilgili içerik  okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, gündemi takip ederek en son haberleri, içerikleri ve sosyal medya olaylarını arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

İçerik Oluşturucular

Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin sosyal medya’da paylaşılmış ve sosyal medya platformlarının kendilerinden çekilmektedir. İçeriği veya haberi yapılan şahıslar, magazinler sosyal medya da kendisinin yayınlamış olduğu içeriklerdir.

Türkiye’nin Sosyal Medya Dergisi

Sociamag.com’da her gün Türkiye’den ve Dünya’dan sosyal medya haberlerine ve içeriklerine yönelik 300’ü aşkın adet makaleye yer verilir.  Sociamag – Türkiye’nin Sosyal Dergisi haber açısından oldukça zengindir.

Diğer sitelerden gömülen içerik

Bu sitedeki makaleler gömülü içerik (ör. videolar, görseller, makaleler, vb.) içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Bu web siteleri sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf tarafından gömülmüş şeklide takip yapabilir ve bir hesabınız varsa ve bu web sitesinde oturum açtıysanız, gömülen içerikle etkleşiminizi takip etme dahil olmak üzere, bu gömülen içerikle etkileşiminizi izleyebilir.,