1. Anasayfa
 2. TikTok Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Tiktok Bahşiş Verme Özelliği

Tiktok Bahşiş Verme Özelliği
0

Sadece sosyal medya arasında bahşiş özelliğini getiren tek platform TikTok değildir. Twitter, Mayıs ayının başlarından itibaren bir “bahşiş kavanozu” özelliğine sahip. Bütün sosyal medya platformları içerik üreticilerini çekmenin planlamaları içinde o yüzden bir çok farklı özellik eklenecektir.

TikTok Bahşiş butonu özelliği nedir?

Uygulamanın yeni getirilecek olan özelliğinde içerik üreticilerine bahşiş adı altında katkıda bulunabileceksiniz. Bu özellikten faydalanabilmek için bazı şartlar aranıyor. Onaylanmış hesap olmak, 100 bin üzeri aboneye ulaşmak ve yaş limitine ulaşmış olmak. Bu üç şartları yerine getirdiğiniz zaman kullanıcılardan bahşiş toplayabileceksiniz. Ayrıca bahşiş veren kişiler için alt limit 1 dolar. İsteğe bağlı olarak içerik üreticisine attığınız bahşişi, gizleyebiliyorsunuz. Bir diğer haber ise Tiktok içerik üreticilerine atılan bahşişlerden komisyon kesmeyeceği söylenmektedir.

100 Bin takipçiye ulaşan içerik üreticileri tabi şuan bahşiş özelliğini kullanamıyor bile olsalar, gelir elde edebilmek için firmalar ile işbirliğine gidebilirler. Açtıkları canlı yayınlardan da kazanç sağlayabilirler.

Tiktok gündemleri için diğer haberlerimize bakabilirsiniz Tıkla 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir