1. Anasayfa
 2. TikTok Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Yılın En İyi TikTok Fenomeni

Yılın En İyi TikTok Fenomeni
0

7.Altın 61 Ödülleri 4 Kasım perşembe sahiplerine ulaştı. Pandemi tedbirleri kapsamında sınırlı katılımcı ile gerçekleşen muhteşem törende Yılın En İyi Tiktok Fenomeni Ödülü’nün sahibi Cemre Solmaz oldu.

En İyi TikTok Fenomeni unvanında birçok isimle kıyasıya mücadele veren genç TikToker Cemre Solmaz, takipçilerinin desteğini sonuna kadar almayı başarıp ödülü kazanmıştı. ‘Biliyorsunuz ki İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’ni düzenlendi ve 390.281 oyun %61.8’ini alarak bizler birinci olduk arkadaşlar. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Artık bir sonraki ödüllerde görüşmek üzere.’ diyerek sevincini Instagram hikayesinde paylaşmıştı.

Cemre Solmaz Kimdir ? Nerede doğmuştur ?

TikTok fenomenlerinden biri olan Cemre Solmaz 13 Nisan 2000 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğmuştur. Çektiği videolar sayesinde geniş bir kitle tarafından tanınıp, İnstagram ve Tiktok’da popüler hale geldi, böylelikle 2019-2021 yılında yapılan TikTok ödül töreninde fenomen ödülü almıştır. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Cemre Solmaz sürekli farklı şarkılarla çeşitli videolar çekmeye devam ediyor.

Cemre Solmaz ile detaylı bilgi öğrenmek isterseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Cemre Solmaz Kimdir?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir