1. Anasayfa
 2. Biografi

Cemre Solmaz Kimdir?

Cemre Solmaz Kimdir?
0

Z kuşağının ve yeni nesil yayıncıların en revaçta uygulaması olan TikTok, şüphesiz içerik sağlayıcıları için inanılmaz bir mecra! Uygulamanın gittikçe popüler hale gelmesi ve sürekli yenilenmesi hayatımıza bir çok fenomeni katmaya devam ediyor. Bu fenomenlerden biri ve en popüler liste sıralamasında yer alan Cemre Solmaz’dır. Cemre Solmaz’ın hayatı takipçileri tarafından merak ediliyor. Cemre Solmaz kimdir sorusu bir çok insan tarafından merak edilen bir soru olmuş ve yeterince bir cevap alınamamıştır. Socialmag – Sosyal Dergi ailesi olarak bu yazımızca Cemre Solmaz Kimdir? Sorusuna cevap arayacağız ve detayları sizler ile paylaşacağız.

Cemre Solmaz Hayatı

İçerik Tablosu

Tiktok fenomeni Cemre Solmaz, 2000 yılında Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu ilinde Fatsa ilçesinde dünyaya gelmiştir. Öğrenim hayatını (ortaokul ve üniversite) Ordu’da tamamlamıştır. Üniversite de hemşirelik eğitimi almış ve Ordu’da bir hastanede hemşirelik yapmıştır. Fenomen Cemre Solmaz bir süre Ordu’da ailesiyle birlikte yaşamış ardından ev arkadaşı ile İstanbul’a taşınmıştır.

Başarılı içerik üreticisi Cemre Solmaz, Tiktok platformuna ürettiği içerikler ile son yıllarda epeyce popüler olmuş ve başarılı bir ivme yakalayarak takipçileri tarafından beğenilerek takip edilmiştir. Tiktok platformu üzerinde şarkılar üzerine playback yapıp ve dans ederek büyük bir çıkış yakalamıştır. 2019 yılında yapılan tören ile en iyi Tiktok İnfluencer ödülünü kazandı. Bunun yanı sıra Cemre Solmaz şu an sosyal medya platformu olan Instagram, Youtube ve Tiktok gibi platformlarda +2 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cemre Solmaz Kaç Yaşında ve Cemre Solmaz Hangi Burç?

Yakın takipçileri ve dışardan sadece izleyenlerin ise en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi Cemre Solmaz kaç yaşında sorusu olmuştur. Başarılı fenomen Cemre Solmaz 18 nisan 2000 tarihinde doğmuştur.

Ayrıca Cemre Solmaz’ın burç konusu yakın takipçileri arasında epey merak edilen sorulardan bir tanesidir. Peki hangi burç? Cemre Solmaz, 21 Mart ve 20 Nisan arasını kapsayan Koç Burcu fenomenleri grubuna girmektedir.

Tiktok Fenomeni Cemre Solmaz’ın Boyu ve Kilosu

Sadece ekranlarda gördüğümüz kişilerin gerçek hayat profilleri farklı olabiliyor. Tiktok fenomeni Cemre Solmaz 1.68 cm boyundadır. Ekrana göre kimseyi bir kefeye koymak tabi ki mantıklı değil. Kaç kilo sorusuna geçecek olursak, Cemre Solmaz’ın kilosu ise 50’dir.

Tiktok Fenomeni Cemre Solmaz’ın Hesabı

Yeni nesil soyal medya platformu olan Tiktok’ta epey popüler olan Cemre Solmaz sadece Tiktok platformunda içerik üretmiyor. Popülerliğini ve kitlesini Tiktok sayesinde kazanmıştır. Bu nedenden ötürü yeni nesil platform Tiktok’ta daha da aktif görmekteyiz. Kendisinin Tiktok üzerinde 8.6 Milyon takipçisi bulunmakta ve 672 Milyon beğenisi bulunmaktadır. Cemre Solmaz’ın Tiktok profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/cemresolmaz

Cemre Solmaz Instagram

Cemre Solmaz, Tiktok kadar Instagram platformunu da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Kendisinin Instagram üzerinde 2.8 milyon takipçisi bulunmaktadır. Cemre Solmaz’ın Instagram profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/cemresolmaz/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir