1. Anasayfa
 2. Biografi
Trendlerdeki Yazı

Nympea Kimdir? Twitch Yayıncısı Nympea Kimdir?

Nympea Kimdir? Twitch Yayıncısı Nympea Kimdir?
0

Kısmen sosyal medya platformu olmakla beraber aktif bir yayıncı sitesi olan Twitch artık hayatımızın daha da içerisinde yer alıyor. Twitch yayıncıları izleyicilerine hem bir şeyler katıyor, hem fanlarına onları takip etme imkanı sağlıyor hem de arkada ses olsun mantığıyla çoğu kişiye dokunabiliyor. İzleyiciler, yayıncılara doğrudan yazışma yolu ile ulaşabildiği için Twitch bu alanda oldukça popülerdir. Platformda yaptığı yarışmalar ve yayıncı etkileşimleriyle fenomen olan Nympea, pek çok insan ve hayranı tarafından merak edilen isimlerden biridir. Ünlü fenomen ve aynı zamanda yayıncı ile ilgili pek çok konuda merak edilen içerikler vardır.

Yavaş konuşması, kendine has yayın sunumları ve izleyicilerini derinden etkilen Nympea isimli yayıncının gerçek ismi Deniz Yavaş’dır. İzleyicileri tarafından e-girl olarak lakap takılmıştır. Yayınları uzun bir süre 2.000 bandında gezerken ani bir kitle artışı sayısı ile 12.000 üzerine çıkmıştır.

Nympea Soruları

Başlıktan anlaşılacağı üzere Deniz yani Nympea izleyicilerine bir kaç soru yöneltiyor. Bunlardan bir kaçı

 •  Benimle partiye gelir misin?’
 • Benimle spor yapar mısın?’
 • Bodyguardım olur musun?’

bu sorulara yayınlarında karşılık arayan Nympea izleyicileri ile yayın için etkileşim yaparak interaktif bir ortam oluşturuyor.

Twitch Yayıncısı Nympea Kimdir?
Twitch Yayıncısı Nympea Kimdir?

Nympea Kaç Yaşında ve Hayatı

Gerçek ismi Deniz olan Nympea 2001 doğumludur. Kendisi 23 Temmuz 2001 doğumlu olduğu için Aslan Burcu Fenomenleri arasında yer almaktadır. İzmir de doğmuş ve büyümüştür. Kendisi her ne kadar fenomen ve yayıncı olsa da öğrencilik hayatına; hukuk fakültesinde öğretimine devam etmektedir.

Yayıncı Nympea İnstagram Hesabı

Twitch üzerinden yaptığı yayınlar ile yüksek bir ivme yakalayan -Nypmea- Deniz Yavaş, instagram platformunda da bulunmakta ve buradan takipçileri için çeşitli içerikler, marka işbirlikleri paylaşmaktadır. “nympea1” kullanıcı adı ile instagram da bulunan ünlü yayıncı ve fenomen, 77.500 takipçiye sahiptir. Hem instagram, hem de Youtube ile birçok insan tarafından takip edilmekte ve birçok insanın ilgisini üzerine çekmektedir.

https://www.instagram.com/nympea1/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 68
  k_t_
  Kötü!
 • 4
  m_thi_
  Müthiş!
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir