1. Anasayfa
 2. Biografi
Trendlerdeki Yazı

Heyysıla Kimdir? Tiktok Fenomeni Sıla Dündar Kimdir?

Heyysıla Kimdir? Tiktok Fenomeni Sıla Dündar Kimdir?
0

Sosyal medya fenomenleri arasında tiktok platformundan ünlenen isimlerin başında gelen Sıla Dündar her geçen gün yapmış olduğu kaliteli içerikler ile takipçilerini sevindiriyor. Hayranları tarafından inanılmaz bir ilgi gören Sıla, başarılı editler yaparak Sıla Dündar’a meydan okuyor. Bu yazımızda Sociamag – Sosyal Medya Dergisi olarak sizlere Heysıla yani Sıla Dündar kim onu anlatmaya çalışacağız.

Sıla Dündar Hayatı

Tiktok kullanıcı adı ile bilinen heyysila, kısa süre içerisinde binlerce takipçiyi geçerek milyonlarca kişiye hitap etmeye başlamıştır. Eski videolarında oldukça fazla gördüğümüz Ahmet Can Dündar ile sevgili oldukları düşünülse de öz kardeşidir. Bir canlı yayınında 3 yıllık öz kardeşim demesi ise “şaka” olarak yorumlanmıştır. Aslen İzmir’li olup öğrenim hayatının tamamını İzmir’de geçirmiştir. Sıla Dündar 2 Nisan 2002 doğumlu. Koç burcu fenomenleri arasında yer almaktadır.

Gelecek günlerde Sıla Dündar yani Heyysila Youtube kanalı ile ilgili vloglar ve kendine has videolar çekmesi beklenmektedir. Takipçileri bu konuda Sıla Dündar’a baskı uygulamaktadır. Dolayısıyla Sıla Dündar Youtube kanalı kurarak burayı bir iş modeline çevirmeyi düşünebilir.

Sevgili konularını veya hayatıyla ilgili net bahsetmeyi istememektedir. Yakaladığı ivmeyi yani bu hayran kitlesini iş konusunda harcamayı istediği söylenmektedir.

heyysila kimdir?

Tiktok Fenomeni Sıla Dündar’ın Hesabı

Gençlerin ve artık tüm kuşakların sosyal medya platformu olan Tiktok’ta epey bir hayran kitlesi olan Heyysila sadece Tiktok platformunda içerik üretmiyor. Popülerliğini ve kitlesini Tiktok sayesinde kazanmış olsa da diğer sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanmaktadır. Tiktok’ta daha da aktif görmekteyiz. Kendisinin Tiktok üzerinde 3.2 Milyon takipçisi bulunmakta ve 49.9 Milyon beğenisi bulunmaktadır. Sıla Dündar’ın Tiktok profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/@heyysila

Cemre Solmaz Instagram

Tiktok Fenomeni Heyysila, Tiktok kadar tam anlamıyla olmasa da Instagram platformunu da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Kendisinin Instagram üzerinde 315 B. takipçisi bulunmaktadır. Sıla Dündar’ın Instagram profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/heyysila/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 1
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir