1. Anasayfa
 2. Biografi

Aydas Kimdir? Tiktok Fenomeni Ayda Sadık Kimdir?

Aydas Kimdir? Tiktok Fenomeni Ayda Sadık Kimdir?
0

Ayda Sadık 24 Mayıs 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu Fenomenleri arasında yer almaktadır. 1.75 boyunda olan TikTok fenomeninin 90-60-90 oranlı beden ölçülerine sahip olması gözlerden kaçmamaktadır. Hem okuyup hem çalışan güzel manken Ayda Sadık, bu süreç içerisine aynı zamanda fotomodellik ve oyunculuk kariyerini de sığdırmayı başarmıştır.

Ayda Sadık TikTok

İçerik Tablosu

Aydas kullanıcı adı ile Ayda Sadık TikTok uygulamasını aktif olarak kullanmaktadır. 14 Şubat 2021 tarihinde yazımızı kaleme aldığımız an itibari ile Ayda Sadık 7.2 milyon takipçiye TikTok uygulamasında sahiptir. Ayda Sadık TikTok hesabında 80 kişiyi takip etmekte ve 104.9 beğeniye sahiptir.

Ayda Sadık sosyal medya hesapları

Ayda Sadık Gmail hesabı aydasteam@gmail.com ‘dur.

Ayda Sadık Youtube kanalı Ayda Sadık ismiyle yer almaktadır

Ayda Sadık Instagram kullanıcı adı @aaydasss ‘dır.

Ayda Sadık TikTok kullanıcı adı @aydas’ dır.

Ayda Sadık bazı ekran projeleri

4N 1K ve İstanbullu Gelin dizilerinde yer almıştır. 2020 senesinde Miss Tourism Turkey finalisti olarak kendisini göstermiştir. World Wella Paris çekimlerinde yer almıştır ve Antalya Swimsuit Week reklam yüzü ve aynı zamanda modelliğini yapmıştır. Son olarak Trabzonspor forma tanıtım defilesinde boy göstermiştir.

“HEDEFİM OYUNCU OLABİLMEK..”

Bundan sonraki hedefleriniz nedir?

Benim hedefim oyuncu olabilmek… Sosyal medya kullanılması çok güzel bir şey. Bunu da başarabildim ve kendi kitleme de güveniyorum. Bana hep “Sen çok iyisin, sen çok kalitelisin. Bu platformda ilerleyeceğine seni dizilerde görmek istiyoruz” diyorlar. Ben de kendimi oraya yakıştırıyorum. Burada başarılı oldum, orada da görmek istiyorum.

“YOUTUBE’DA DOĞAL HALİMİ GÖSTERMEK İSTİYORUM..”

Her şey dijitale dönüyor. Şöhretinizi YouTube ile desteklemeyi düşünüyor musunuz?

YouTube’da daha çok doğal olmak istiyorum. Vlog gibi olabilir. İnsanlar beni hep kamera önünde görüyor ama bunun gerçek bir hikayesi de var. Onu pek anlatamıyorum. O yüzden insanlara doğal halimi de göstermek istiyorum. 

“MÜZİK ÇALIŞMASI YAPTIM. DEVAMINI GETİRMEK İSTİYORUM..”

Sesinizin güzelliği de biliniyor. Müzik çalışması yapmayı planlıyor musunuz?

Evet düşünüyorum. Allah’ın izniyle 16 Nisan’da bir klibim çıkacak. Onun haricinde tekrarda yapacağım. TikTok’ta bile herkes sesimle tanıdı. Sesim çok güzel ilgi gördü. Benim 2 tane TikTok hesabım var. Birinde şarkılarımı paylaşıyorum. Her ülkenin şarkılarını seslendirdim. Burada da başarılı olduğumudüşünüyorum. Bir tane şarkı yaptım, devamını getirmek istiyorum.

“HEPSİNE MİNNETTARIM..”

Hayranlarınıza neler söylemek istersiniz?

Onları gerçekten çok seviyorum. Bana sonsuza dek destek veriyorlar. Hepsine minnettarım. Hepsine tek tek teşekkür ederim. Daha yolun başındayız, inşallah çok daha güzel şeyler olacak. Sizleri çok seviyorum, iyi ki benimlesiniz. Sizleri kocaman öpüyorum.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  k_t_
  Kötü!
 • 3
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir