1. Anasayfa
 2. Biografi

Cellat36 Kimdir? Tiktok Fenomeni Cellat Kimdir?

Cellat36 Kimdir? Tiktok Fenomeni Cellat Kimdir?
0

Yeni nesilin en popüler ismi ve yaptığı işler ile gündemde sürekli yerini taze tutan bir isim ile karşınızdayız, Özgür Deniz Cellat. Aktif bir şekilde hem instagram hem de Tiktok platformu üzerinden içerik üretimlerine devam etmektedir. Instagramda gitarıyla birlikte çektiği cover videolar ile ün kazanmış, Tiktok hayatına ise 2020 yılında Cellat36 kullanıcı adıyla giriş yapmıştır. Tiktok algoritmaları ve yaptığı başarılı içerikler ile oldukça hızlı bir şekilde ivme yakalamış ve zirvede kalmayı başarmıştır.

Cellat36 Hayatı, Cellat36 Yaşı Ve Burcu

İçerik Tablosu

Tiktok fenomeni olan Özgür Deniz, 5 haziran 1999 yılında, Kars ilimizin Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu Fenomenleri listemizde yer almaktadır. Kullanıcı adındaki 36, Kars ilimizin plakasından gelmektedir. Özgür Deniz Cellat (Cellat36) günümüzde yaşamını Eskişehir’de sürdürmektedir.

Cellat’ın Kızıyım Ne Demek?

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) şu an sosyal medya mecraları arasında Tiktok’un başrol isimlerinden biridir. Her geçen gün yıldızı parlamakla beraber katıldığı sosyal aktiviteler ile de insanların gönüllerine de hitap etmektedir. Tiktok platformunun özelliği olan canlı yayınlarda cover şarkılarıyla ön plana çıkıyor ve hayranları tarafından sosyal medya platformlarında sıklıkla paylaşılıyor.

Özgür Deniz, Tiktok hesabı üzerinden açmış olduğu bir yayında bir kız takipçisi “Benim babam yok, seni izlerken iyi hissediyorum. Sana baba diyebilir miyim?” sözlerini sarf etmiştir. Bu olaydan sonra Tiktok platformunda Cellat36 hayranları, “Özgür bir denizkızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım.” cümlesini sıkça kurmaya başlamıştır. Özgür Deniz bu söylemlerin sıklıkla söylenmesi üzerine kız takipçilerine bir baba gibi davranmakta kimi zaman korumakta, kimi zaman ise azarlamaktadır.

Cellat36’ın baba kız durumu, sosyal medyayı da karıştırmıştır. İnsanlar adeta iki tarafa ayrılmış ve büyük tartışmalar yaşamıştır. Bazı insanlar bu durumun kötü olmadığını ve iyi bir etkileşim sağladığını dile getirirken, bazı tarafsızlar ise “Neden bu çocuğa baba diyorsunuz?” anlamında tepkiler vermiştir. 

Cellat36 Haberleri

Cellat36, adını yalnızca Tiktok’ta duyurmamıştır. Diğer sosyal medya platformları da dahil olmak üzere pek çok alanda kendisinden söz ettirmektedir. Özellikle Youtube platformunda Cellat ile ilgili sayısız video yapılmıştır. Videolarda aldatma, ifşa, canlı yayın, kavga, kaza gibi sayısız magazinsel içerik bulunmaktadır. Pek çok insan, bu videoları izleyerek Cellat36 kullanıcısının hayatını daha detaylı öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak bu haberlerin pek çoğu asılsızdır.

Tiktok Fenomeni Cellat 36’nın Hesabı

Özgür Deniz Cellat, 2020 yılında ilk videosunu yayınlayarak yeni nesil platform olan Tiktok mecrasına giriş yapmıştır. Var olan instagram takipçileri kısa bir sürede Tiktok’a akın etmiş ve büyük bir kitleye erişmiştir. Cellat36, başta kızlar olmak üzere milyonlarca insanı kendine hayran etmiştir. Tiktok’ta profesyonel kameraman ve ekipmanlarla çalışan sayılı içerik üreticilerinden biri olan Cellat36, özellikle geçiş efektlerini başarılı kullanarak kendi dilini oluşturmuştur.

Cellat36, videolarında şarkı söylemekte, akımları takip etmekte, düet yapmakta ve sevilen replikleri kendi videosu üzerine ekleyerek sevilen içerikler ortaya çıkartmaktadır. Özgür Deniz, “Cellat36” kullanıcı adı ile 2020 tarihinde açtığı Tiktok hesabında oldukça büyük bir başarı elde etmiştir. Güncel olarak 7.8 milyon kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Videolarının ortalama izlenme sayısı 5 milyonun üzerindedir. Ayrıca toplam beğeni sayısı ise 351.6 milyon olmaktadır.

www.tiktok.com/@cellat36

Özgür Deniz Cellat’ın Instagram Hesabı

Z kuşağının sosyal medyası olarak bilinen ve popülerliğin zirvesi olan Tiktok’ta Cellat36 adını kullanan Özgür Deniz, Instagram sosyal medya platformunda “cellatiniz” adını kullanmaktadır. 1 milyon üzeri kullanıcı tarafından takip edilen Özgür Deniz, bu platformda da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Instagram hesabında genellikle Tiktok videolarını paylaşan Cellat36, kişisel fotoğraflarına da yer vermektedir. Komik anları hikayeler ile başa sabitleyen, Reels özelliğini Tiktok videolarını paylaşmak için kullanan, IGTV özelliğinden ise değişik konseptli uzun videolar paylaşan Özgür Deniz Cellat, hem Tiktok kullanıcılarına hem de Instagram kullanıcılarına hitap etmeyi başarmıştır.

https://www.instagram.com/cellatiniz/?hl=tr

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 1
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir