1. Anasayfa
 2. Biografi

Ezgizem Kimdir? Ezgi Gizem Akdoğan Kimdir?

Ezgizem Kimdir? Ezgi Gizem Akdoğan Kimdir?
0

Eğlenceli ve izleyenler için keyifli stresten arındıran videolar çekmesiyle tanınan Ezgizem her geçen gün daha çok kişiye ulaşmayı başarmıştır. Aktif olarak sosyal medya kullanıcısı olan Ezgi Gizem şimdiler de daha çok Youtube ve İnstagram platformlarında aktif olarak gözükse de TikTok platformu üzerinde de müthiş bir fan kitlesi bulunmaktadır.

Socialmag – Sosyal Dergi ailesi olarak bu yazımızca Tiktok Ezgizem kimdir? Sorusuna cevap arayacağız ve detayları sizler ile paylaşacağız.

Tiktok fenomeni Ezgizem Kimdir? Ezgizem’in Hayatı

İçerik Tablosu

Tiktok platformunda 5 milyon takipçiye ulaşan ve platformda kullandığı kullanıcı adı ile Ezgizem, Tiktok’ta çektiği videoları ile büyük bir beğeni topladı. Daha sonra instagram ve youtube üzerinden aktifliğini koruyan başarılı içerik üreticisi Ezgizem çeşitli sosyal medya platformlarında da takipçi sayısını artırmış ünlü bir sosyal medya fenomenidir.

Ezgi Gizem Akdoğan 23 Ekim 1989 tarihinde doğduğu için Akrep Burcu fenomenleri arasında yer almaktadır. Ünlü fenomenin 2 kardeşi var. Ezgizem nereli olduğu da bir o kadar merak edilen konulardan birisi. YouTube kanalında bu soruya Kayseri Develi yanıtını vermiştir. Antalya da doğan sosyal medya fenomeni Ezgi Gizem’in babasının Kayserili olduğu biliniyor. Bu sorunun aynı zamanda aslen nereli sorusunun da cevabı olduğunu düşünüyoruz.

Ezgizem Boyu ve Kilosu Nedir?

Boy kilo bilgileri de büyük merak konusu olan Ezgi Gizem Akdoğan 1.65cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olduğu biliniyor.

Ezgizem Youtube Kanalı

Oldukça renkli ve enerjik videolar üreten fenomen şu anda 693bin takipçiye ulaşmış durumda. Takipçileriyle sürekli iletişim halinde olmaya çalışan fenomen bu özelliği ile fan sayısında artış yaşadı. Özellikle çektiği videoları ara vermeden kanalına atan fenomen bu sayede kanalına ve kendisine olan ilgiyi ve hayran sayısını arttırıyor. Yüksek enerjisi ve yeni içerik üretmesiyle bilinen fenomen bu özelliklerini her videosunda takipçilerine yansıtıyor. Kanalında yer alan videoların içeriklerine değinecek olursak.

 • Günlük ev yaşamı
 • Tiktok kanalında yer alan videolar
 • Hediye açılışları
 • Farklı içerikleri olan VLOG (Vlog, yazılı internet günlüğü olarak kullanılan blogların yerini alan, tek kişi ya da ekip halinde, video ile kendilerini anlatan kişilerin oluşturduğu video bloglara verilen isim) videoları.

https://www.youtube.com/ezgizem

Ezgizem Tiktok Hesabı

Ezgi Gizem Akdoğan, Tiktok  platformundaki yolculuğuna musical.ly isimli uygulama ile başlamıştır. Uzun bir süre boyunca içerik üreticiliği yapmış olan Ezgi Gizem Akdoğan, musical.ly platformunun isim değiştirmesi ile birlikte Tiktok içerik üreticiliğine başlamıştır. Güncel olarak 6.5M kullanıcı tarafından takip edilen Ezgi Gizem Akdoğan bakım, dans, eğlence içerikli videolar paylaşmaktadır. Enerjisi yüksek videolar paylaştığı için çok kısa bir zamanda geniş bir kitleye erişmeyi başarmıştır.

Ezgizem kullanıcı adıyla açtığı hesabı, toplamda 330M yakın beğeni almıştır.

https://www.tiktok.com/@ezgizem

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir