1. Anasayfa
 2. Biografi

İnstagram Fenomeni Nez Demir Kimdir?

İnstagram Fenomeni Nez Demir'in hayatı hakkında kısa bilgi içerir.

İnstagram Fenomeni Nez Demir Kimdir?
0

Nez Demir’in Hayatı

İçerik Tablosu

İnstagram fenomeni olan Nez Demir, 1987 senesinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. Nez Demir aslen Rizelidir. Üniversite eğitimini Afyon’da gördü. Afyon Kocatepe Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda İşletme Bölümü 2. Sınıf’ta öğrenimine devam etmektedir. Nez Demir ailesine bir hayli düşkündür. Ayrıca çok iyi yemek yapabilmektedir. Rizeli olduğu için akşamları bir kez horon çekmeden ve bir demlik çay içmeden uyuyamadığını dile getirmiştir.

Nez Demir özel bir bankada çalışmaktadır. Nez Demir, bir açıklamasında çok gezdiğini, farklı ülkelere gittiğini, yine fırsat buldukça gezmeye devam ettiğini belirtmiştir. 8 sene voleybol oynamış, uzun yıllar ise rafting yapmaktadır.

İlk başlarda İnstagram üzerinden videolar çekerek paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Gün geçtikçe takipçilerinin kendi aralarında Naz Demir’in videolarını paylaşmasıyla yüksek kitleye ulaşmıştır. Daha sonra vine videoları çekmiştir. Vine videoları kısa sürede viral olunca kısa sürede ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. İlk vine videosunu 2013 yılında çekmiştir. Türkiye’de ilk Vine kullanan isimler arasında yer almaktadır.

Nez Demir güzel yüzü ve güzel fiziğiyle birçok ünlü markaların dikkatini çekmiştir. Ünlü markadan reklam filmi teklifleri almıştır. Ancak uzun senelerini verdiği için kısa süreli işler ile çabalarını riske atmaktan korkmuş ve gelen tüm teklifleri reddetmiştir. Nez Demir, oyunculuğa 2018 yılında Facia Üçlü adlı filmde başladı, 2019 yılında vizyona giren O İş Bende ve Malazgirt 1071 filmlerinde de yer almıştır.

Nez Demir Kaç Yaşında ve Nez Demir Hangi Burç?

26 Temmuz 1987 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen Nez Demir 34 yaşındadır. Nez Demir aslan burcu kadınıdır.

Nez Demir’in Boyu Ve Kilosu

Güzel fenomen Türkiye standartlarının biraz üstünde 1.72 cm boyundadır. Fit fiziğinden de anlaşılacağı gibi 57 kilodur.

Nez Demir’in İnstagram Hesabı

İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla patlama yapan Nez Demir, bu platform üzerinde 3.5 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.  Gönderileri ortalama 100 bin beğeni almaktadır. Nez Demir’in instagram hesabına erişmek için https://www.instagram.com/nezdemir/ adresine giriş yapabilirsiniz.

Nez Demir’in Rol Aldığı Filmler

Malazgirt 1071 (Aka Hatun, 2021)

O İş Bende (2019)

Facia Üçlü (2018)

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir