1. Anasayfa
 2. Biografi

İzemmco Kimdir? Twitch Yayıncısı İzem İleri Kimdir?

İzemmco Kimdir? Twitch Yayıncısı İzem İleri Kimdir?
0

Oyun ve yayıncı dünyasının yakından tanıdığı bir isim ile birlikteyiz.. İzemmco! Son dönemin oldukça başarılı Twitch yayıncıları arasına katılan İzem İreli 28 Ağustos 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Trabzon / Ofludur. Kendisi Başak Burcu Fenomenleri arasında yer almaktadır. Kocaeli Üniversitesi – Reklamcılık bölümünde okumaktadır. Asıl hayali Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım olduğunu özellikle belirtmekte olmakla beraber, yayıncılık dışında henüz bir mesleğinin olmadığını verdiği bir röportajda söylemiştir.

Hızlı yaptığımız bir girişin ardından biraz soluklanarak sakince ilerleyelim… Yayıncılık hayatına arkadaşlarının tavsiyesiyle başlamıştır. Uzun yıllar bu sektöre hizmet etmeyi düşünmektedir. İzemmco’nun en büyük hedeflerinin bir tanesi de ileri de çok başarılı bir insan olmak ve dosta düşmana neler yapabileceğini kanıtlamak istemektedir. Başarı onun için olmazsa olmaz. Oyun dünyasına ilk olarak Playstation olarak giriş yapmıştır. Oyunlara ilgisi ve yeteneği sayesinde Twitch’de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır.

izemmco-kimdir

İzemco Yayınlarda Hangi Oyunları Oynuyor?

Twitch’in başarılı içerik üreticisi İzem İleri, yayınlarında sohbet eşliğinde oynadığı oyunlar oldukça merak edilmektedir. Bir yayıncı olarak GTA, God Of War, The Last Of Us, Assasins Creed gibi oyunlara büyük ilgi duymaktadır ve sıklıkla oynamaktadır. Elbette oynadığı ve anlattığı oyunlar bunlarla sınırlı değil. Ülkemizde oldukça popüler olan League Of Legends oyununu severek oynamaktadır. Oyun karakteri olan Miss Fortune ile ün kazanmıştır. Miss Fortune replikleri ve diğer oyun karakterlerini başarılı bir şekilde seslendirerek epey hayranlık uyandırmıştır.

Twitch Yayıncısı İzemmco’nun Yayın Hesabı

Hayranları tüm sosyal medya platformlarından İzem İleriyi takip etmekte haklılar fakat yayın hesabını çoğunlukla karıştıranlar oluyor. Eğer sizde İzemmco twitch yayınları izlemek istiyorsanız bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.twitch.tv/Izemco

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir