1. Anasayfa
 2. Biografi

Kemal Can Parlak Kimdir? Kendine Müzisyen Kimdir?

Kemal Can Parlak'ın hayatını anlatan kısa bilgiler

Kemal Can Parlak Kimdir? Kendine Müzisyen Kimdir?
0

Kemal Can Parlak’ın Hayatı Ve Yayıncılığa Başlaması

İçerik Tablosu

Twitch yayıncısı Kemal Can Parmak 15 Mayıs 1995’te Mersin’de doğmuştur. Twitch üzerinde yaptığı yayınlarla Kendine Müzisyen olarak tanınmaktadır. Diğer yayıncılardan aksine Kendine Müzisyen okul yılları zamanında okulu çok sevmeyen biriydi. Lise dönemlerinde 86 gün devamsızlık yaparak bu alanda da okulda adından bahsedilmiştir. Ancak bu haylazlığını Üniversite Ses Mühendisliği okumuş ve bu sebeple Twitch ve Youtube üzerinde Kendine Müzisyen adıyla anılmaktadır. İlk yıllarında Youtube üzerinde kendi cover’larını yayınlamış müzik alanında paylaşımlar yapmıştır.

Twitch’e geçiş yapan Kemal Can Parlak bu platformda bilinirliği olan Jahrein desteğini almıştır. Jahrein’in desteği ile kısa süre içerisinde yayın severlerin ilgilisini ve beğenisini kazanmıştır.

Kendine Müzisyen’in Hayatında BlindID’nin Önemi Nedir?

Kendine Müzisyen kullanıcı adıyla yayınlarına başladıktan sonra BlindID programıyla bir çok kez canlı yayın yapmış bu program sayesinde eğlenceli sohbetler yapmıştır. BlindID ile yaptığı eğlenceli canlı yayınlar sayesinde takipçi kitlesini genişletmiş ve büyük sükse yapmıştır.

Kemal Can Parlak’ın Aşk Hayatı:

Kendine Müzisyen şu aralar yalnızdır. Uzun zamandır kendisi gibi yayıncılık yapan Özge Azunyan ile beraberlik yaşamış ama yakın zaman içerisinde karşılıklı saygı içerisinde ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Bu uzun soluklu ilişkinin bitmesinden dolayı takipçileri şaşkınlık yaşamış ve durumu kabullenememiştir.

Kendine Müzisyen’in Kaç Takipçisi Var?

Kemal Can Parlak’ın twitch üzerinde ve diğer sosyal medya üzerinde kullandığı Kendine Müzisyen kullanıcı adını kullanmaktadır. Kendine Müzisyen’in Twitch üzerinde 2 milyon 200 binden fazla takipçisi 40 milyondan fazla izlenmesi bulunmaktadır.  Kısa kısa videolarını bile binlerce kişi izlemiştir.  Kendine Müzisyen’in Youtube kanalında 650 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Videoları yaklaşık olarak 100 bin gösterim almaktadır.  Youtube üzerinde en çok izlenen video türü ise Kendine Funny Moment oynatma listesidir. İnstagram üzerinde 804 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bu platformda da etkileşim ve beğenme sayısı oldukça yüksek olduğu görünmektedir. Aktif olarak kullandığı bir diğer platform ise Twitter’dır. Twitter’da 370 binden fazla takipçiye ulaşan Kemal Can Parlak Toplamda 4 milyon kitleye ulaşmıştır.

Kendine Müzisyen’in resmi sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Twitch: https://www.twitch.tv/kendinemuzisyen/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCTPyakN5CEST9lgz-Q6p8uA

İnstagram: https://www.instagram.com/kendinemuzisyen/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/KendineMuzisyen?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir