1. Anasayfa
 2. Biografi

Mustafa Yavuz Kimdir? Hz.Yasuo Kimdir?

Mustafa Yavuz'un hayatı ve yayıncılık serüveni

Mustafa Yavuz Kimdir? Hz.Yasuo Kimdir?
0

Mustafa Yavuz namı diğer Hz. Yasuo 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Youtube ve Twitch üzerinde yaptığı canlı yayınlar ve video içerikleriyle tanınmıştır. Herkes oyun sever fakat Hz. Yasuo oyun delisidir.  Genel olarak yayınlarında League of Legends, CS:GO, Resident Evil ve Outlast tarzı oyunlar oynamaktadır.

Başta da belirtildiği gibi oyun delisi bir yapıya sahip olan Hz. Yasuo oyun oynamayı çok sevmektedir. Takipçileri onu “Twitch’in delisi” olarak adlandırmış ve onun bu oyun sevgisini bu şekilde tanımlamışlardır. Yayın hayatına ilk başta Youtube’da başlamış ve geniş bir kitleye ulaştıktan sonra Twitch’e geçiş yapmış ve burada Hz. Yasuo isimli kanalını oluşturmuştur. Yayıncılık hayatının bir parçası olduğunu düşünen Mustafa Yavuz bu sevdada eğitim gördüğü Bilgisayar Mühendisliği bölümünü yarıda bırakmıştır. Oyun becerilerinin yanı sıra eğlenceli ve tuhaf hareketleriyle yayın severlerin ilgisini bir hayli çekmiştir.

Mustafa Yavuz Hakkında Diğer Bilgiler:

İçerik Tablosu

Mustafa Yavuz 1.72 cm boyunda 68 kilodadır. Oğlak burcu olan Mustafa Yavuz burcunun tüm özelliklerini hakkıyla vermektedir.

Hz. Yasuo Ne Demek?

Temel olarak Yasuo ismi Japoncada huzurlu insan demektir. Mustafa Yavuz bu ismi seçmesinin sebebi League of Legends birincisi Yasuo’dan esinlenmesidir. Yasuo isimli kahramanın kullanabildiği enstrüman bir flüttür. Flütü özle kılan ise bambudan yapılmış olmasıdır. Tüm bu bilgiler doğrultusunda Mustafa Yavuz kendi ismini Hz. Yasuo koymuştur.

Hz. Yasuo’nun Kaç Takipçisi Var?

2020 yılında Twitch’den kalıcı ban yediği için Twitch üzerindeki abonelerinden maalesef bahsedemiyoruz. Youtube üzerinden canlı yayınlarına ve içerik paylaşmaya devam eden Mustafa Yavuz 641 binden fazla aboneye sahiptir. Ortalama 350 bin gösterime sahip videoları mevcuttur. Bu gösterime ek olarak 2 milyondan fazla izlenmiş videoları da vardır. Aktif olarak kullanmış olduğu bir diğer yer İnstagramdır. İnstagramda 745 binden fazla takipçiye ulaşan Mustafa Yavuz burayı baya aktif olarak kullanmaktadır. Gönderileri ortalama 100 bin beğeni almaktadır.

Mustafa Yavuz’u Nasıl Takip Edebiliriz?

İnstagram adresine https://www.instagram.com/hazretiyasuo/ adresten ulaşabilirsiniz.

Aktif video ve resimlerini takip edebilirsiniz.

Yayına devam ettiği Youtube kanalına ise https://www.youtube.com/channel/UCLsvFpHCv0LAJLJiMKyrKBw adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir