1. Anasayfa
 2. Biografi

Nnursema Kimdir? Tiktok Fenomeni Nursema Kimdir?

Nnursema Kimdir? Tiktok Fenomeni Nursema Kimdir?
0

Gün geçtikçe popülerliği artmakta olan sosyal medya uygulaması Tiktok’ta her geçen gün fenomenlerin hitleri de bir hayli yükseliyor. Bugün ki yazımızda Tiktok fenomeni olan Nursema Altuntaş’ı tanıyacağız. Nnursema kullanıcı adı ile takipçilerine seslenen Nursema, Tiktok Türkiye en çok takipçiye sahip hesaplar listesinde ilk 15 de yerini almaktadır. Tiktok fenomeni Nursema’nın hayatı birçok takipçisi ve hayranları tarafından merak edilmektedir. Socialmag – Sosyal Dergi ailesi olara bu yazıda Nursema Altuntaş kimdir? Sorusuna cevap arayıp detayları sizler ile paylaşacağız.

Tiktok hesabında aktif bir şekilde 13 milyon takipçisi bulunan Nursema, Tiktok Türkiye’nin en çok takipçisi olan hesapları arasındadır. Güncel içerikleriyle Tiktok’da adını duyurmayı başaran Nursema kaç yaşında ve Tiktok fenomeni olmadan önce yaptığı iş neydi?

Tam adı Nursema Altuntaş’tır. Nursema Altuntaş kaç yaşında diye merak ediyorsanız Nursema Altuntaş’ın doğum tarihi 1996 yılıdır. Nursema Altuntaş 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Drama Tiyatro Sanatları ve Sahne Sanatları eğitimine başladı ve 2019 yılında eğitimini tamamladı. Nursema Altuntaş sosyal medya hesaplarından çizim üzerine içerikler paylaşmaktadır.

Nursema AltuntaşYoutube hesabını 2016 yılından beri kullanmaya devam ediyor ancak asıl başarıyı TikTok üzerinde elde etti. Çizim yaptığı videoları paylaşarak dikkatleri çeken TikTok’un yetenekli isimlerinden olmayı başaran Nursema Altuntaş hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Nursema Altuntaş Kimdir?

1996 yılında dünyaya gelen Nursema Altuntaş, 2014 – 2019 – Dokuz Eylül Üniversitesi Drama Tiyatro Sanatları ve Sahne Sanatları üzerine eğitim hayatını tamamlamıştır.

Günümüz itibariyle sosyal medya ve Youtube video kanalı ile birlikte sanat için eğlenceli ve öğretici videolar hazırlamaktadır. Nursema Çizimleri ile kısa sürede binlerce takipçi ve abone sayısına sahip olmayı başarmıştır. Genellikle karakalem çalışmalarını yapan başarılı sanatçı, ağırlıklı olarak portre çizimi başta olmak üzere her türlü çizimi büyük bir ustalıkla yapabilme yeteneğine sahiptir.

Yaklaşık 2 yıldır Sosyal medyada ve TikTok filtreleri onun için birer eğlence makinesi. Güncel şekilde videolar üretmekte ve toplam gönderi etkileşimi 334.8 Milyonu geçmiş. Kendine has video ve editleriyle, gerekse youtube kanalındaki videolarla sık sık gündemde kalmayı başarıyor ve sosyal medya haberleri arasında tiktok fenomeni olmaktan zevk alıyor.

Efekt oluşturma ve Tiktok en iyi görseller hazırlama konusunda bir usta. Tasarımları daima özgün ve videolarında güncel haberlerden konu alması ona binlerce takipçi sağlıyor.

Tiktok Fenomeni Nursema Altuntaş’ın Hesabı

Yeni nesil ve her geçen gün popülerliği artmakta olan sosyal medya platformu Tiktok’ta epey takipçisi olan Nursema Altuntaş sadece Tiktok platformuna içerik üretmiyor. Popülerliğini ve kitlesini Tiktok sayesinde kazanmış olduğundan yeni nesil platform Tiktok’ta daha da aktif görmekteyiz. Kendisinin Tiktok üzerinde 16.9 Milyon takipçisi bulunmakta ve 382.2 Milyon beğenisi bulunmaktadır. Nursema Altunaş’ın Tiktok profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

www.tiktok.com/nnursema

Nursema Altuntaş Instagram Hesabı

Nursema Altuntaş, Tiktok kadar Instagram platformunu da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Kendisinin Instagram üzerinde 770 bin takipçisi bulunmaktadır. Nnursema Altuntaş’ın Instagram profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

www.instagram.com/nnursema

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir