1. Anasayfa
 2. Biografi

Sedat Sakmar Kimdir? Toqtir Kimdir?

Sedat Sakmar kimdir?

Sedat Sakmar Kimdir? Toqtir Kimdir?
0

Türkiye’de bulunan yayın severlerin en çok tanıdığı Twitch yayıncılarından biri olan Toqtir, canlı yayınlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı. Twitch canlı yayınları ve YouTube’da paylaştığı içeriklerle büyük kitlelere hitap eden yayıncı Toqtir kimdir, kaç yaşında? Tüm merak edilen soruları sizin için paylaşıyoruz.

Sedat Sakmar’ın Hayatı

İçerik Tablosu

Fenomen Twitch yayıncısı Toqtir 23 yaşındadır. Kendisi boyu hakkında bir açıklama yapmamış olsa da, paylaştığı fotoğraflarda ve yayınlarda gördüğümüz kadarıyla Toqtir’ın yaklaşık 1.90 civarı bir boyu olduğu tahmin ediliyor. Yayınlarında genellikle ailesiyle yapan Toqtir, kızına özellikle yayılarında yer vermektedir. Sedat Sakmar’ın kızının ismi Katya’dır. Toqtir’in yayınlarında kızına yemek yedirmeye çalışması, uyutmaya çalışması gibi pek çok sevimli ve eğlenceli videosu bulunmaktadır.Toqtir’in Eşinin ismi İrem Sakmar’dır. Ayrıca İrem Sakmar’da Twitch yayıncılığı yapmaktadır. İrem Sakmar’ın Twitch kullanıcı adı ise clumsykitteh’tir. Toqtir Twitch’te genellikle sohbet tarzı yayınlar yapmaktadır. Ancak ünlü yayıncı farklı bir çok oyunu da yayınlarında oynayarak izleyicilerine göstermektedir.

Sedat Sakmar Kaç Yaşında ve Sedat Sakmar Hangi Burç?

Ünlü yayınca Sedat Sakmar 26 Şubat 1998 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Sedat Sakmar 23 yaşındadır. Ayrıca Sedat Sakmar Balık burcudur.

Sedat Sakmar’ın Boyu ve Sedat Sakmar’ın Kilosu

Sedat Sakmar konuyla ilgili bir açıklama yapmaması üzerine net bir bilgi verilememektedir. Ama tahmin edilen 1.90 cm boyuna sahiptir ve 85 kilodur.

Sedat Sakmar’ın Twitch Hesabı

Sedat Sakmar Toqtir adıyla açmış olduğu twitch kanalında 244 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Her bir içeriğini 160 bin kişi izlemektedir. Eğlenceli ve sevimli videolar paylaşan Sedat Sakmar’ın Twitch kanalına https://www.twitch.tv/toqtir/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Sedat Sakmar’ın İnstagram Hesabı

Sedat Sakmar İnstagram’ı sadece ailesine ayırmış ve ailesiyle ilgili gönderiler paylaşmakta ve takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır. 49 binden fazla takipçiye sahip Sedat Sakmar’ın gönderileri 16 bin beğenme almaktadır. Sevimli ailesini sizde takip etmek isterseniz https://www.instagram.com/toqtir/ adresini kullanabilirsiniz.

Sedat Sakmar’ın Youtube Hesabı

Youtube üzerinde 51 binden fazla aboneye sahip olan Sedat Sakmar youtube üzerinde eğlenceli videolar paylaşarak takipçilerini güldürmeyi başarmıştır. Sedat Sakmar’ın youtube kanalına https://www.youtube.com/toqtir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir