1. Anasayfa
 2. Biografi

Twicth Yayıncısı ZeeooN Kimdir? Necati Akçay Kimdir?

Twitch yayıncısı Necati Akçay hakkında bilgiler.

Twicth Yayıncısı ZeeooN Kimdir? Necati Akçay Kimdir?
0

Henüz çocukluk zamanlarında video oyunlarında başarı yakalayan ZeeooN 2013 yılında Twitch yayınlarına başlamıştır. 25 yaşındaki Necati Akçay (ZeeooN) oyun videolarında ve canlı yayınlarında insanları eğlendirmek ve izleyen insanlara oyun anlamında bir şeyler katmayı hedefliyor. 1996 yılında Trabzon’da dünyaya gelen ZeeooN ilerleyen dönemlerle İstanbul’a yerleşmiş ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Twitch platformu üzerinde belli bir başarıya ulaştığını ve bu başarıyı diğer platformlara taşımayı hedefleyen Necati Akçay bu hedefi doğrultusunda Youtube kanalı oluşturmuş ve ilk videosunu youtube kanalına yüklemiştir. Bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip olan ZeeooN Youtube ve Twitch üzerinde sürekli aktif kalmayı başarmıştır. Hayatında çeşitli aksilikler görmesine rağmen hedefinden şaşmadan yoluna devam etmektedir. En son Ağustos ayında kaza geçirmiş ve hurdaya dönmüş aramadan sağlam bir şekilde çıkmayı başarmıştır.

ZeeooN’un Kaç Takipçisi Var?

Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise bu başarısını taçlandıran tek şey takipçi ve izlenme olduğu için youtube ve twitch üzerinde kaç takipçisi olduğudur.  Twitch üzerinde 1 milyon takipçiye ulaşmış durumdadır. Twitch üzerinden yayınladığı videoları ortalama olarak 70 bin gösterim almaktadır. Youtube üzerinden de video paylaşımı yapan ZeeooN burada da 514 bin takipçi kitlesine ulaşmıştır. Yayınladığı videolar ortalama 60 bin izlenmeye sahiptir. Takipçileriyle gayet iyi anlaşan Akçay başta da belirtildiği gibi eğlendirmeyi çok sevmektedir.

Yayın amaçlı kullandığı twitch ve youtube haricinde instagram üzerinde de bir hayli aktif olduğu açıktır. İnstagramda 173 binden fazla takipçi sayısı ve binlerce beğeni sayısı bulunmaktadır.

ZeeooN’un Kişisel Bilgileri Neler?

Necati Akçay 1.76 cm boyuna sahiptir. Uzun yıllar kilolu olduğu görünen Akçay’ın instagram gönderilerinde de ulaşılacağı gibi spor yaparak bir hayli zayıflamıştır. Toplamda 52 kilo vermiştir.  Verdiği kilolardan sonra 82 kiloya kadar düşmüştür. Koyu kahverengi saça sahiptir. Göz rengi Kahverengidir.

Necati Akçay’ın ( ZeeooN) Sosyal Medya Hespaları

Kişisel olarak kullandığı instagram sayfasına https://www.instagram.com/necatiakcay/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yayın amaçlı kullandığı twitch platformu ve youtube platformu üzerinde bulunan kanallarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Zeon Twitch: https://www.twitch.tv/zeon

Zeon Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCpdJQ9OrynGRA110wHO2_iA

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir