1. Anasayfa
 2. Biografi

Whooisthisgirll Kimdir? Tiktok Fenomeni Whooisthisgirll Kimdir?

Whooisthisgirll Kimdir? Tiktok Fenomeni Whooisthisgirll Kimdir?
Tiktok'ta dolaşan içeriklere göre Whooisthisgirll Yüzü belli oldu
0

Yeni nesilin vazgeçilmez uygulaması ve artık herkese hitap eden dijital çağın en viral sosyal medya platformu olan Tiktok haberi ile karşınızdayız. Bugün Biografi / Kimdir? köşemizde herkesin merak ettiği isminin dahi henüz bilinmediği bir kişi ile karşınızdayız. Kullanıcı adı bile gizemli olan bu fenomen takipçileri tarafından artık her geçen gün çözülmeye çalışılıyor. Sociamag – Türkiye’nin En Sosyal Dergisi olarak sizlere bugün Whooisthisgirll isimli Tiktok fenomeninin hakkında bilgiler aktaracağız. Whooisthisgirll kimdir sorusu bir çok insan tarafından merak edilen bir soru olmuş ve yeterince bir cevap alınamamıştır.

Gizliliği ile kısa sürede oldukça merak edilen ve ilgi gören “whooisthisgirll” isimli kullanıcı 100.000 takipçiye ulaştığında yüzünü göstereceğini açıklamıştı. 100.000 takipçiye ulaştı hatta her geçen gün artmakta olan takipçisi mevcut ama yüzünü göstermekten vazgeçtiğini, daha doğrusu izleyicilerinin yorumlarına istinaden hala kararsız olduğunu belirtti.

Genellikle toplu alanlarda gezmeye çıkan ve bu anlarını paylaşan fenomen takipçilerine “Yaptığım kombinden beni tahmin edin ve beni bulmaya çalışın” açıklamaları yapmıştır. Hatta bir kaç kez kombinden ötürü kendisi takipçileri tarafından bulunmuştur. Bir takipçisi Tiktok üzerinden bu paylaşımı yaparak hayranlarını daha da merak ettirmiştir.

Whooisthisgirll kimdir? Emoji kız kimdir?

Tiktok’ta dolaşan içeriklere göre Whooisthisgirll Yüzü belli oldu

Whooisthisgirll kimdir? Emoji kız kimdir?

Şu anlık tüm bilinenler ve gelişmeler bu yönde.

Daha fazlası için Sociamag – Türkiye’nin Sosyal Medya Platformu’nu takipte kalmayı unutmayın!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir