1. Anasayfa
 2. Twitch Haberleri

Yayıncı Necati “Zeon” Akçay Kaza Geçirdi

Yayıncı Necati “Zeon” Akçay Kaza Geçirdi
0

Oyun yayıncılığı dünyasının sevilen ve eski isimlerinden biri olan Necati “Zeon” Akçay, öğle saatlerinde İstanbul Büyükçekmece’de bir trafik kazası geçirdi.

İstanbul’daki araç kazalarını paylaşan bir Instagram sayfası üzerinde paylaşılan kazadaki aracın Akçay’a ait olduğunu anlayan takipçilerin mesajlarının ardından ZEON bir açıklama yaptı.

ALLAH’A ŞÜKÜR BİR ŞEY YOK

Akçay, Instagram’ın hikayeler bölümünden yaptığı açıklamada, hastanede olduğunu belirterek son durumunu açıkladı. Takipçilerinin akıllarında kalmamasını ve kaza yapan kişinin kendi olduğunu dile getiren Akçay, açıklamasına şu sözler ile devam etti:

“Kapıyı açtım kendim indim araçtan. Allah’a şükür bir şey yok. Sadece bunum şiş. Verilmiş sadakamız varmış. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Bir şeyim yok yani aklınız kalmasın. Haberler de gördünüz diye ben sadece paylaşıp duyurmak istedim. Seviyorum sizi.” dedi.

NECATİ AKÇAY SAĞLIK DURUMU NASIL?

Twitch yayıncısı Necati “Zeon” Akçay, trafik kazası geçirdiğini, durumunun iyi olduğunu açıkladı.

NECATİ “ZEON” AKÇAY KİMDİR?

Necati Akçay kimdir, sağlık durumu nasıl? Twitch yayıncısı Necati “Zeon” Akçay kaza geçirdi!

“zeoNNN” kullanıcı adı ile tanınan Necati Akçay, 1996 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul’da yaşamını sürdüren Necati Akçay; 2013 yılında “ZEON” isimli Twitch kanalını açmış ve dur durak vermeden yayın yapmaya başlamıştır.

Twitch kanalında yaptığı yayınlar ile büyük bir başarı yakalayan Necati Akçay, Türkiye’nin en çok izlenen ve en çok sevilen yayıncıları arasında yer almıştır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir