1. Anasayfa
 2. Biografi

Yesimresmi1, Yeşim Sevinç Kimdir?

Yesimresmi1, Yeşim Sevinç Kimdir?
0

Sosyal medya platformlarında özellikle TikTok ve İnstagram paylaşımlarıyla binlerce takipçiye ulaşan Yeşim Sevinç yaşı, kilosu ve boyu ile merak konusu oldu. Bizde bu merak edilen soruları derledik. İşte Yeşim Sevinç biyografisi

Daha fazla TikTok platformunda paylaştığı videolar ile gündemde olan Yeşim Sevinç, bilinene göre 2001 Manisa doğumlu. Ancak büyüdüğü yılların tamamı Edirne’de geçmiş. Ardından Ankara’ya taşınmışlar. Lise öğrenimi devam eden Yeşim Sevinç, aslen Ordu Korganlı. Ailesi birlikte yaşayan Yeşim Sevinç sevgilisi ise yok. Videolarda kısa boylu gözükse de Yeşim Sevinç’in boyu 170 cm, kilosu ise 51. Yeşim Sevinç’in en büyük hobilerinden birisi ise futbol oynamak.

Tiktok videolarının ardından ailesinin de desteğini arkasına alan Sevinç, yalnızca babasından çok makyaj yaptığı konusunda uyarı almış. Sıkı bir takipçi kitlesi bulunan Yeşim Sevinç, doğru yönlendirilme sayesinde ilerleyen yıllarda iyi yerlere gelebilir.

yesimresmi1, Yeşim Sevinç

Nasıl Bu Kadar Hızlı Yükseldi ?

Yeşim Resmi TikTok’a ilk başladığı zamanlarda jest ve mimikleri ile öne çıkmaya başlamışdı ama bir çok kullanıcı tarafından sevilmeyip ve ağır eleştirilere maruz kaldı ama güzel fenomen kendi yoluna yılmayarak devam etti . Yaptığı mimikler sayesinde bir çok videosu Global keşfet’e düşen Yeşim Sevinç bunun sayesinde çok hızlı bir ivme yakaladı bu yakaladığı ivmeyi güzel ve verimli kullanan fenomen Boom Club adında Fenomenlerin bir araya gelerek oluşturduğu bir evde Mehmet Javeed , Yiğit Resmi , Aysudexx , Barış Resmi , Öznur Garip , Sametolojinin de içinde bulunduğu evde yaşamaya başladılar bu evde daha fazla Slow Mo TikTok videoları üretmeye başlayan güzel fenomen bu videolarıyla milyonlarca izlenme ve like elde etti ve şuan bu tarz videolar çekmeye devam ediyor .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir