1. Anasayfa
 2. YouTube Haberleri

Atakan Özyurt Selen Kaldırım ile Nişanlandı

Atakan Özyurt Selen Kaldırım ile Nişanlandı
0

Kafalar Grubu’nun üyeleri Bilal Hancı ve Fatih Yasin’den sonra Atakan Özyurt’ta aşkı buldu. Haber İçeriği Editörü olan Selen Kaldırım ile nişanlanan Atakan Özyurt takipçilerini oldukça şaşırttı.

Atakan Özyurt Kimdir?

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal medya fenomenleri Atakan; Bilal Hancı ve Fatih Yasin “Kafalar” olarak tanınmışlardır.

Atakan Özyurt, 31 Aralık 1993 tarihinde Ordu‘da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Bölümünde tamamlamıştır.

Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile tanışan Atakan; sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

11 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Evrim Akın‘ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” adlı Tv programının 89. Bölümünde; Kafalar grubundan Bilal Hancı, Atakan ve Fatih Yasin yarıştı.

Söz ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça ya da bilinen adıyla Eypio‘nun; Kafalar Karışık filmi için yaptığı “Kaşık” şarkısının video klibi’nde sosyal medya fenomenleri Atakan, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar.

2018 yılında 3 sosyal medya fenomeni Atakan ; Bilal Hancı, Fatih Yasin‘in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karışık adlı sinema filminde oynadılar.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir