1. Anasayfa
 2. YouTube Haberleri

Fenomen Bilal Hancı ile Esin Çepni Evlendi

Fenomen Bilal Hancı ile Esin Çepni Evlendi
0

Yaklaşık 7.5 milyon takipçiyle Türkiye’de en çok abonesi bulunan Kafalar grubu üyesi fenomen Bilal Hancı ile Esin Çepni dünya evine girdi.

Ünü YouTube grubu Kafalar’ın üyesi fenomen Bilal ile Esin Çepni Trabzon’da gerçekleşen düğünde evlendi.

Hancı, “Lovelandık, evlendik. herkese teşekkürler” dedi. Esin Çepni ise, “Yüzlerimiz farklı taraflara baksa da gördüğümüz her zaman aynıydı. Bay ve bayan Hancı gururla sunar” diye konuştu. Düğünde Karadenizli sanatçılar Ekin Uzunlar ve Volkan Arslan sahne aldı.

Törene fenomen Köksal Baba, Kafalar grubunun diğer üyeleri Fatih Yasin ve Atakan Özyurt‘un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı, 8  Eylül 1989 tarihinde Trabzon’da dünyaya geldi. Liseye kadar Trabzon’da okuyup üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulunda tamamladı. Video hayatına ise 2014 yıllarında çektiği Trabzon şiveli Vine videoları ile başladı.

 Koyu bir Trabzonsporludur ve bu sevgisinin küçükken babasının onu Trabzonspor’un maçına götürmesiyle başladığını söylemiştir. Ortaokul ve lisede haylaz olduğunu söyleyen Hancı, şimdilerde daha çok sempatikliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Videolara “Manyak bir video” cümlesiyle giriş yapan Hancı, videolar dışında şarkıcılık da yapmaktadır. Kendi YouTube kanalında şarkı videolarına ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir