1. Anasayfa
 2. YouTube Haberleri

YouTuber Tolga Özuygur, Derisinin Altına Çip Yerleştirdi


0

YouTube üzerinde yaptığı ilginç videolar ile çok dikkat çeken Tolga Özuygur, derisinin altına çip yerleştirdi.

Hayatını genel olarak bilimsel yönteme adayarak geçirmekte ve işlerinde çoğunlukla illüzyon sanatı üzerine olan; teknik deneyimlerini son teknolojik gelişmeler ile birleştirerek izleyiciler için yeni deneyimler üretmeye çalışıyor. Daha önceden yapmış olduğu videolarda Iron Man zırhı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Tolga Özuygur’un Son Videosu için;

Tolga Özuygur Kimdir?

Türkiye'nin Demir Adamı: Tolga Özuygur - Son Dakika Haberleri

Özuygur aslında kariyerine bir sihirbaz olarak başlamıştır. Çocuk yaşlarda gittiği bir kaç sirkte sihirbazlar ilgisini çok çektiği için kendisi sihirbazlığa merak sarmıştır. Kendisinin dediğine göre 9-10 yaşlarındayken babası kendisine sihirbazlığı öğretmesi için gerçek bir sihirbaz tutmuş ve Tolga Özuygur  kendisini daha 9-10 yaşındayken çeşitli sahnelerde sihirbazlık gösterisi yaparken bulmuş. Kendisi sihirbazlıktan oyun geliştiriciliğine kaymış. Daha üniversiteye başlamadığı zamanlarda bile çeşitli oyunlar üretmekte.

Özuygur, bilgisayar oyunu programcısı, illuzyonist ve robotik / giyilebilir teknoloji tasarımcısıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu ve yüksek lisans programına Rotterdam Üniversitesi’nde devam etti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir