1. Anasayfa
 2. Instagram Haberleri

Nalet Bebe “Ömer Başdoğan” Yangın İçin Yardım Tırı

Nalet Bebe “Ömer Başdoğan” Yangın İçin Yardım Tırı
0

Nalet Bebe ismiyle tanınan Ömer Başdoğan takipçileriyle birlikte yangından etkilenen vatandaşlar için yardım tırı hazırladı.

Isparta Sütçüler ilçesine sosyal medya fenomenleri de yardım kampanyası başlattı. Afet bölgesinde evleri ve hayvanları zarar gören insanlara yardım için yola çıktıklarını ifade eden sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan; “Tırımızı doldurduk Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz, destek olan tüm dostlardan Allah razı olsun” dedi.

Nalet Bebe “Ömer Başdoğan” Kimdir?

Ömer Başdoğan (Nalet Bebe) Kaç Yaşında?

Ömer Başdoğan, 1990 yılında Ankara’da doğdu. Kamu sektöründe bir dönem çalışmış olan Nalet Bebe; Vine videoları ile sosyal medyada tanında ve meşhur oldu. Sonrasında Youtube ve Instagram etkisini artırması ile Vine popülariteliğini kaybetti. Ömer Başdoğan da Instagram mecrasına atıldı. 7 saniyelik Vine videolarından sonra İnstagram için daha uzun videolar çekmeye başlayan fenomen bu videolar ile takipçilerini güldürmeyi ve eğlendirmeyi başardı. Ve şu an itirabiyle 1,4 milyon takipçisi var. 

Ömer Başdoğan, sosyal medya için çektiği videolar ile birlikte oyunculuk alanında da yeteneğini gösterdi. 13 Şubat 2019 tarihinde gösterime giren ”Hep Yek 3” sinema filminde ilk deneyimini yaşadı. Filmde Bağcılar’da yaşayan serseri tip olarak izleyenlerin karşısına çıkan Başdoğan, Ali Sürmeli, Gökhan Yıkılkan, Yıldırım Memişoğlu, İnan Ulaş Torun ve Serdal Genç gibi oyuncularla yan yana oynadı.

Sonrasında ise 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren Enes Batur Gerçek Kahraman filminde Ömer Başdoğan başrol oyuncuları arasında yer aldı. Ve filmde Enes Batur ile dost olarak yer aldı. 

Son olarak senaristliğini ve başrolünü üstlendiği “Şahane Hayaller” filmi 7 Şubat 2020’de vizyona girecek. Filmde şiir tutkusu nedeniyle bir kitap çıkarmak isteyen Ömer’in başına gelen olaylar konu alınıyor. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir