1. Anasayfa
 2. Biografi

Aykut Elmas Kimdir?

Aykut Elmas'un kariyeri ve hayatını içerir

Aykut Elmas Kimdir?
0

Sosyal medya fenomenleri arasında kendine büyük bir yer açan Aykut Elmas, paylaştığı tweetler  ile çok konuşulmaya başladı. Eskiden Vine çeken Aykut Elmas ile ilgili bilinmeyenler. Peki Aykut Elmas kimdir, kaç yaşındadır? Aykut Elmas hakkında merak edilenler.

Aykut Elmas’ın Hayatı

İçerik Tablosu

1991 senesinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Aykut Elmas Ege Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Bölümünde eğitim almış ve mezun olmuştr.

Aykut Elmas 1991 senesinde Kütahya’da memur bir babanın ikinci evladı olarak doğmuştur. Lise eğitimini Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi’nde okumuş ve eğitimini Kütahya’da tamamlamıştır. İzmir de Ege Üniversitesin de Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur.

Aykut Elmas İzmir’de öğrenci evinde yaşamaktadır. İlk başlarda Halil İbrahim Göker ve Uğur Can Akgül ile vakitlerini değerlendirmek adına çektiği Vine videoları sosyal ağlarda yayılması ile ünlü olmaya başlarlar. Çektiği vine videoları ile çoğu kesimin beğenisini kazanan Aykut Elmas sosyal medya fenomeni haline gelmiştir. Aktif olarak eğlendirici videolar ile gündemde kalmaktadır. İnsanları eğlendirmeyi ve güldürmeyi çok sevmektedir.

Aykut Elmas Kaç Yaşında ve Aykut Elmas Hangi Burç?

En çok merak edilen bir diğer bir soru ise Aykut Elmas kaç yaşında? Ve Aykut Elmas hangi burç? Aykut Elmas 15 Şubat 1991 doğumlu yani 30 yaşındadır. 15 Şubat doğumlu olan Aykut Elmas Kova burcudur. Kova burcunun vermiş olduğu özellikle inatçı yapısı Aykut Elmas’ı Aykut Elmas yapan özelliktir.

Aykut Elmas’ın İnstagram Hesabı

Aykut Elmas’ın İnstagram üzerinde 6.5 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Gönderileri yaklaşık 200 bin beğeni alan ünlü fenomenin gönderilerine binlerce yorum yapılmaktadır. Aykut Elmas’ın instagram hesabına https://www.instagram.com/aykutelmas adresinden ulaşabilirsiniz.

Aykut Elmas Twitter Hesabı

İnstagramda aktif olduğu kadar Twitter’da da aktif olan Aykut Elmas hemen hemen her gün tweet atmakta ve aktif kalmaktadır. 2.1 milyondan fazla takipçiye sahip hesabında genelde eğlenceli videolar paylaşmaktadır. Aykut Elmas’ın Twitter hesabına erişmek için https://twitter.com/onudabitirin adresini kullanabilirsiniz.

Aykut Elmas’ın Oynadığı Filmler

Aykut Elmas 2015 yılında Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filminde oynamıştır.

Seneler 2016’yı gösterdiğinde Nasıl Yani filmini çekmiş ve bu filmde oynamıştır.

Son olarak 2020 yılında Kayıt Dışı filminde boy göstermiştir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir