1. Anasayfa
 2. Biografi

Çağrı Ergün Kimdir? Hype Kimdir?

Hype Kimdir? hayatı hakkında bilgi

Çağrı Ergün Kimdir? Hype Kimdir?
0

Twitch yayıncıları denildiği zaman akıllara gelen isimlerden biri olan Çağrı Ergün Twitch dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Çağrı Ergün (hype) kimdir? Çağrı Ergün’ün yaşı kaç? Merak edilen tüm soruları sizinle paylaşamaya devam ediyoruz.

Çağrı Ergün’ün Hayatı

İçerik Tablosu

Hype bir başka deyişle Çağrı Ergün 26 Eylül 1990 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. 3 üniversite bitiren Çağrı Ergün lisans mezunudur. Mezun olduğu okullar sırasıyla şu şekildedir. 9 Eylül Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi. Çağrı Ergün (Hype) yayınlarında oyundan çok sohbet ederek yayın yapmayı tercih etmiştir. Bunun yanı sıra bir oyun oynayacaksa bu oyun Spor oyunu olacaktır ve tercihini NBA’den yana kullanmaktadır. Mutlaka kendi ekibinden de katılımcıların olduğu yayınlar yapmakta ve çoğu kişiyi eğlendirmektedir. Çok yüksek kitle tarafından bilinmemekle fakat Çağrı Ergün ilk yayınını 27 Haziran 2017’de açmıştır.

Çağrı Ergün’ün Narcos ve Breaking Bad dizisini çok sevdiği bilinmektedir. Çağrı Ergün sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.

Çağrı Ergün’ün Boyu ve Kilosu

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise Çağrı Ergün’ün boyu ve kilosu olmuştur. Yakışıklı yayıncı Çağrı Ergün’ün boyu videolardan tahmin edilmiş ve kendisinin açıklamasıyla boyunu öğrenmiş oluyoruz. Çağrı Ergün’ün boyu 1.95 cm’dir. Kilosu ile ilgili bir açıklama yapmayan Çağrı Ergün, tahmin edilen kilosu 87 kilodur.

Çağrı Ergün Kaç Yaşında ve Çağrı Ergün Hangi Burç?

26 Eylül 1990 yılında Sinop’ta doğan Çağrı Ergün 31 yaşındadır.  26 Eylül’de doğması sebebiyle Terazi burcudur. Terazi burcunun özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Çağrı Ergün’ün Twitch Hesabı

Twitch üzerinde 432 binden fazla takipçisi bulunan Çağrı Ergün’ün içerikleri ortalama 180 bin gösterim almaktadır. Eğlenceli videoları sayesinde daha geniş kitleye ulaşmayı hedefleyen Çağrı Ergün’ün twitch kanalına https://www.twitch.tv/hype adresinden ulaşabilirsiniz.

Çağrı Ergün’ün İnstagram Hesabı

İnstagramı aktif olarak kullanan Çağrı Ergün’ün İnstagram üzerinde 121 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. İnstagram hesabından eğlenceli videolar ve fotoğraflar paylaşan Çağrı Ergün’ün gönderileri ortalama 35 bin beğenme ve binlerce yorum almaktadır. Aktif olarak kullanan Çağrı Ergün’ün İnstagram hesabına https://www.instagram.com/aynisinemalar/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir