1. Anasayfa
 2. Biografi

Gamze Erçel Yıldırım Kimdir?

Gamze Erçel'in hayatı hakkında bilgi içerir.

Gamze Erçel Yıldırım Kimdir?
0

Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel Yıldırım, hangi yılda dünyaya gelmiştir? Hande Erçel ile aralarında kaç yaş var? Gamze Erçel ne mezunu? Gamze Erçel Yıldırım ile ilgili tüm detayları sociamag – sosyal dergi olarak sizinle paylaşıyoruz.

Gamze Erçel Yıldırım’ın Hayatı

İçerik Tablosu

Genç oyuncu Gamze Erçel Yıldırım, 1992 senesinde Balıkesir’de dünyaya gözlerini açtı. Gamze Erçel, Üniversiteyi Çanakkale’de okudu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden başarıyla mezun oldu.

Yaklaşık 10 yıldır tasarıma ilgi duyup tasarımlarla ilgili çizim çalışmaları yapıyor. Erkek gömleği tasarımı çalışmaları da bulunan Gamze Erçel, 2012 senesinde Miss Face of Cinema adlı bir organizasyona katılmış ve burada “Sinema Güzeli” seçilmiştir.

Güneşin Kızları dizisiyle ünlenen kız kardeşi Hande Erçel gibi kendisi de oyunculuk yaparak kariyerine devam etmektedir.  Çılgın Dershane Üniversite ve Hayat Ağacı gibi projelerde yer aldı. “Umuda Kelepçe Vurulmaz” adlı dizide Simge karakterini canlandırmıştır. 2019 Yılında Caner Yıldırım ile evlenmiştir. Aynı yıl içerisinde doğan kız çocuğuna Aylin Mavi ismini vermişlerdir.

Gamze Erçel Yıldırım Kaç Yaşında ve Gamze Erçel Yıldırım Hangi Burç?

Takipçilerinin merak ettiği en büyük soru, Gamze Erçel Kaç Yaşında? 1992 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde doğan Gamze Erçel Yıldırım 29 yaşındadır.  Bir diğer konu ise Gamze Erçel hangi burç? Neden bu kadar duygusal? 17 Mart’ta doğduğu için Balık burcu olan Gamze Erçel, balık burcunun vermiş olduğu duygusallığı kendisinde taşımaktadır.

Güzel Oyuncu Gamze Erçel Yıldırım’ın Boyu ve Kilosu

Günümüz Türk kızlarının boylarına göre standartların biraz üstünde olan Gamze Erçel 1.69 cm boyundadır. Gayet fit bir vücuda sahip olan Gamze Erçel 55 kilodur.

Gamze Erçel’in İnstagram Hesabı

Gamze Erçel’de İnstagramı aktif kullanan ünlüler arasında yer almaktadır. Hemen hemen her gün paylaşım yapan Gamze Erçel’in 4.4 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. İddialı ve hoş gönderiler paylaşan Gamze Erçel’in her bir gönderisi yaklaşık olarak 300 bin beğenme almaktadır. Etkileşim oranı çok yüksek içerikler paylaşmaya devam etmektedir. Gönderileri çoğunlukla fotoğraflardan oluşmaktadır. Gamze Erçel’in resmi sayfasına https://www.instagram.com/gamze_ercel/ adresinden ulaşmanız mümkündür.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir