1. Anasayfa
 2. Biografi

Şükran Kaymak Kimdir?

Şükran Kaymak Kimdir?

Şükran Kaymak Kimdir?
0

Şükran Kaymak’ın Hayatı

İçerik Tablosu

Uzun zamandır yemek tarifleri ile ilgilenen ünlü fenomen Şükran Kaymak, ilk olarak açtığı blog ile beraber tanınmış ve ilk başta istediği kitleye ulaşmıştır. Ve ardından sosyal medya hesapları oluşturup içeriklerini sosyal medyaya aracılıyla farklı insanların görmesini sağlamıştır. Henüz 11 yaşındayken yemek yapmaya başladığı bilinen ve o yaştan itibaren yemek yapmaya özel bir ilgi duyduğu bilinmektedir. Yemek yapma konusunda annesinin vermiş olduğu katkı da çok yüksektir. Yemek tariflerinden, tatlı tariflerine kadar birçok sayıda özel tariflerle yemek yapan Şükran Kaymak bu tariflerini de takipçilerine samimi bir dil ile anlatmaktadır.

Yemek yapma konusunda yetenekli olan Şükran Kaymak başarılı grafiğini yazmış olduğu kitap ile beraber taçlandırmıştır. Ayrıca ünlü fenomen Şükran Kaymak evli 2 çocuk annesidir. Eşi ve çocuklarıyla beraber İstanbul’da yaşamaktadır. Şükran Kaymak’ın eşinin adı Abdullah Kaymak’tır. Kaymak çiftinin 2 erkek çocuğu vardır. Büyük kardeşin ismi Hasan Burak Kaymak, küçük kardeşin ismi ise Yusuf Said Kaymaktır.

Şükran Kaymak Kaç Yaşında ve Şükran Kaymak Hangi Burç?

İnstagram Fenomenleri arasında yer alan Şükran Kaymak 8 Eylül 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Şükran Kaymak 37 yaşındadır. Şükran Kaymak’ın burcunu merak edenler için Şükran Kaymak Başak burcu kadınıdır.

Şükran Kaymak’ın Boyu ve Kilosu

Ünlü fenomen Şükran Kaymak’ın boyu ve kilosu çok merak edilmektedir. Sizin için araştırdık. Şükran Kaymak 1.67 cm boyunda ve 63 kilodur.

Şükran Kaymak’ın İnstagram Hesabı

İnstagram fenomeni olan Şükran Kaymak hemen hemen her gün yemek tarifleriyle instagramda karşımıza çıkmaktadır. Paylaştığı gönderileri ortalama 30 bin beğenme ve binlerce yorum almaktadır. Şükran Kaymak’ın instagram hesabında 5.4 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Ve instagram hesabı onaylı hesaptır. Şükran Kaymak’ın instagram hesabına https://www.instagram.com/sukrankaymak adresinden ulaşabilir eşsiz tariflerinden yararlanabilirsiniz.

Şükran Kaymak’ın Youtube Hesabı

İnstagramda aktif olduğu kadar Youtube’da da aktif olarak içerik üretip paylaşmaktadır. Youtube üzerinde de yemek tarifleri paylaşan Şükran Kaymak’ın 207 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Videoları ortalama 150 bin gösterim almaktadır. Şükran Kaymak’ın youtube sayfasına https://www.youtube.com/channel/UCwXKxugRuz8_FFSY-PLuzFQ adresinden ulaşabilir eşsiz tariflerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir