1. Anasayfa
 2. Biografi

Çağrı Taner Kimdir?

Çağrı Taner Kimdir?

Çağrı Taner Kimdir?
0

Bir İnstagram fenomeni olarak tanınan ve geniş bir takipçi yelpazesine sahip olan Çağrı Taner 15 Haziran 1996 yılında Samsunlu olduğu biliniyor. Ancak gerçek adı hakkında detaylı bilgiler yer edinmemekte. Çağrı Taner nasıl fenomen oldu? Merak edilen bu soruyu yanıtlamaya çalışacağız. İşte ayrıntılar.

Taner’in Karadeniz’de bir il olan Samsun’da yaşadığı öne sürülmekte. Instagram ‘da Hüzünlü Bir Ponçik 8 milyon, Çağrı Taner hesabının ise 16 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Twitter üzerinden de kendine ait hesabı bulunan Çağrı Taner’in Twitter takipçi sayısı da 3 milyondan fazladır.  Tüm platformlarda toplamda 25 milyon takipçi kitlesi olan Çağrı Taner yaptığı çekilişlerle herkese hediye dağıtmayı başarmış ve herkesin takdirini toplamıştır. Büyük çaplı yapmış olduğu çekilişlere büyük ilgi gördüğü açık ve net ortaya çıkmıştır.

Sosyal Medya Fenomeni Çağrı Taner’in Boyu Ve Kilosu

İçerik Tablosu

Takipçileri tarafından merak edilen bir diğer soru is Çağrı Taner’in boyu ve kilosudur. Çağrı Taner 1.70 cm boyundadır. Boyuna orantılı olarak fit bir yapıya sahip olan Çağrı Taner 70 kiloya sahiptir.

Çağrı Taner’in İnstagram Hesabı

İnstagramın Türkiye’deki fenomenler arasında en çok takipçiye sahipler arasında bulunan Çağrı Taner’in kendi adıyla oluşturmuş olduğu kişisel sayfasının 16 milyondan fazla takipçiye sahiptir.  Bu hesaba ulaşmak için https://www.instagram.com/cagritaner/?hl=tr adresini kullanabilirsiniz. Kişisel hesabında ortalama gönderileri 250 bin beğenme alırken binlerce yorum yapılmaktadır. Bu hesap haricinde hüzünlü bir ponçik sayfası da bulunan Taner’in ilgili hesabına https://www.instagram.com/huzunlubirponcikb/?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çağrı Taner’in Twitter Hesabı

3 milyondan fazla takipçiye sahip olan Çağrı Taner’in twitter hesabında da baya bir aktif olduğunu görebilirsiniz. Twitter hesabına ulaşmak için https://twitter.com/cagritaner adresini kullanabilirsiniz.

Çağrı Taner Kaç Yaşında Hangi Burç

İnstagram Fenomeni olan Çağrı Taner’in hangi burç olduğunu merak eden çok kişi olduğunu biliyoruz. Ve sizin için bunu araştırdık. Çağrı Taner İkizler burcudur. İkizler burcunun tipik özelliklerini üzerinde taşımaktadır. Çağrı Taner’i uzakta ve yakından takip edenler yaşını çok merak ediyor. Çağrı Taner 15 Haziran 1996 yılında doğmuştur. Şuan 25 yaşında olup 5 ay önce 25. yaş gününü kutlamıştır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir