1. Anasayfa
 2. Biografi

Çılgın Dondurmacı Kimdir? Mehmet Dinç Kimdir?

Çılgın Dondurmacı Kimdir? Mehmet Dinç Kimdir?
0

Yaptığı işi severek yapanlarda ve işini hakkıyla yapanlardan biri ile bugün karşınızdayız, Mehmet Dinç. Sosyal medya kullanıyorsanız mutlaka onu bir yerde görmüşsünüzdür yada her an görebilirsiniz. Yaptığı şovlar, danslar, eğlenceler ve kaliteli içerik sosyal medyanın tüm dinamik taşlarında.

Youtube ve Tiktok fenomeni Çılgın Dondurmacı internette en çok aranan isimlerden biri oldu. Ünlü tiktok fenomeni Çılgın Dondurmacı’nın kim olduğu araştırılmaya devam ediliyor. Peki Çılgın Dondurmacı kimdir, gerçek ismi ne? Nerelidir? Hangi şehirdedir? Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Socialmag – Sosyal Dergi ailesi olarak bu yazımızca Tiktok Çılgın Dondurmacı kimdir? Mehmet Dinç kimdir? Sorusuna cevap arayacağız ve detayları sizler ile paylaşacağız.

Tiktok fenomeni Çılgın Dondurmacı Kimdir? Mehmet Dinç Hayatı

1982 yılında dünyaya gelen ünlü sosyal medya fenomeni aslen Hatay Antakya’lıdır. Kahramanmaraş Dondurmacısı olarak iş hayatını ve içerik üretme çalışmalarını sürdürmektedir. Son dönemde insanların sıklıkla takip ettği instagram, youtube ve tiktok üzerinden yapılan paylaşımlar ile ünü tüm dünyaya yayılmış durumda. Kendisine gelen müşterilerine bir yandan lezzetli dondurmalarını ikram ediyor, bir yandan da karşılıklı olarak kendine has dans tarzı ile eğlenceli dakikaların yaşanmasını neden oluyor.

Gerçek adı Mehmet Dinç olan Çılgın Dondurmacı lakaplı fenomen yaşantısını günümüzde Antalya‘da sürdürmektedir. Geçmiş yıllarda pastane ve inşaat gibi bir çok sektörde iş hayatını sürdürmüş daha sonra iş hayatını dondurmacı olarak sürdürmeye karar vermiştir.

Mehmet Dinç yani Çılgın Dondurmacı Antalya’dan yaptığı paylaşımlar ile tanınan artık bir sosyal medya fenomenidir. Mehmet Dinç Antalya’nın çeşitli noktalarında yaptığı müzikli ve Maraş dondurmalı videolar ile aklımıza kazınmış durumda. Çılgın danslar ile işini devam eden ünlü dondurmacı dondurmanın mevsimi yoktur, dansı vardır şeklindeki sloganıyla insanların dikkatini çekerek hem yerli hem yabancı turistlere bu şovunu tanıtıyor.

Mehmet Dinç 2004 yılında MKÜ İşletme Enformatiği alanından mezun olmuştur. Herhangi bir dans eğitimi vs. olmayan Mehmet dinç şuan dondurma satışı yaparak geçimini sağlamaktadır. Dans tutkusu Tiktok akımlarından sonra oluşmuştur. İnsanlar onu dondurmalarının yanı sıra dansının keyifli olmasından dolayı tercih ediyor. Pek çok kişi klasik Maraş dondurmaları gösterilerinin yerine Mehmet Dinç’in danslarıyla servis ettiği Maraş dondurmalarını tüketmeyi ve yeni neslin en büyük tercih sebeplerinden biri haline gelmiştir.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç

Çılgın Dondurmacı Yeri Nerede?

Sosyal medya fenomeni olan Çılgın Dondurmacı’nın videolarında yer almak isteyen onca insan tabi ki bu videoların nerede çekildiğini merak ediyor. Birbirinden eğlenceli videoların yayılmasından sonra bir çok hayranı yerinin nerede olduğunu merak etmiştir. Belki meraktan, belki de gidip birebir bu eğlenceli dakikalar şahit olmak istemektendir bilinmez ama yeri gitmek ve görmek isteyenler için Antalya’nın Lara İlçesinde bulunuyor.

Tam açık adres olarak ise Antalya, Lara İlçesi Akkapark Alışveriş Merkezi’nin hemen önü. Antalya İli merkezine ise yaklaşık 12 km. mesafede yer alıyor.

Çılgın Dondurmacı Dans Şarkısı

Çılgın Dondurmacı denildiği zaman 2 şey insanların aklına geliyor. Birincisi meşhur dansı. İkincisi ise dansın müziği. Evet Çılgın Dondurmacı her dansında ve tüm sosyal medya paylaşımlarında o dans müziğini kullanıyor. Dans ederken çalan Arapça şarkının ismi “Hamada Nashawaty – Shakle Habetek”dir. Ayrıca 2021 yılında Youtube video kanalında da yayınladığı ve kendisinin seslendirdiği Kalbimsin isimli şarkının videosu büyük beğeni kazanmıştır.


Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 1
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir