1. Anasayfa
 2. Biografi

Danla Bilic Kimdir? Neslihan Damla Akdemir Kimdir?

Danla Bilic'in hayatına dair bilgiler yer almaktadır

Danla Bilic Kimdir? Neslihan Damla Akdemir Kimdir?
0

İnstagram fenomenleri arasında yer alan Danla Bilic Kaç yaşında? Danla Bilic Hangi burç? Gibi merak edilen tüm soruları bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Danla Bilic’in Hayatı

İçerik Tablosu

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 yılında Kütahya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Danla Bilic lisans öğrenimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıftan devam ediyor. Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Sosyal medyada Danla Bilic kullanıcı adını kullanmasından dolayı gerçek adı çok bilinmemektedir. Danla Bilic içerik paylaşım platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile birçok kitlenin sevgisini toplamış ve geniş kitleye ulaşmıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde Youtube üzerinde kısa bir süre içerisinde bir milyondan fazla takipçiye ulaşmıştır.

Paylaşmış olduğu içeriklere verdiği isimlerle de izleyenlerin dikkatlerini üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturmuştur ve oluşturduğu makyaj markasının ürünlerini internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Berk Yılmaz ve Kedi Mari ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

Danla Bilic’in Boyu Ve Danla Bilic’in Kilosu

Takipçileri tarafından merak edilen sorulardan bir tanesi Danla Bilic’in gerçekteki boyu. Danla bilic 1.65 cm boyunda fit yapısıyla 61 kilodur.

Danla Bilic Kaç Yaşında ve Danla Bilic Hangi Burç?

5 Ekim 1994 yılında Kütahya’da doğan Danla Bilic 27 yaşındadır. 5 Ekim’de doğan Bilic Terazi burcudur.

Danla Bilic İnstagram Hesabı

Danla Bilic yaptığı makyaj videolarıyla gündeme gelmiştir. Ürettiği içerikleri aktif olarak İnstagramda da paylaşan Danla Bilic’in 5.7 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Paylaşmış olduğu her içerik ortalama 400 bin beğenme ve binlerce yorum almaktadır. İnstagram üzerinden farklı markaların ve kendi ürünlerinin reklamını yapmaktadır. Danla Bilic’in instagram hesabına https://www.instagram.com/danlabilic adresinden ulaşabilirsiniz.

Danla Bilic’in Youtube Hesabı

Danla Bilic içerik üretmeye ve paylaşmaya başladığında ilk kullandığı platform Youtube’dir. Youtube sayesinde şu an ki kitlesine ulaşan Danla Bilic’in 2.9 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.23 Ağustos verilerine göre Youtube üzerinden paylaştığı videolar toplamda 483 milyon kez izlenmiştir. Paylaştığı içerikler genellikle makyaj içerikleri olup ortalama 450 bin gösterim almaktadır. Danla Bilic’in youtube hesabına https://www.youtube.com/channel/UCJXKKGzjjqnHAEkJsdC7ZKw adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir