1. Anasayfa
 2. Biografi

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

yasemin sakallıoğlu'nun hayatından bilgiler içerir.

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?
0

Yasemin Sakallıoğlu’nun Hayatı

İçerik Tablosu

İnstagram fenomeni Yasemin Sakallıoğlu, üç kardeşten en küçüğü olarak 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yasemin Sakallıoğlu henüz daha bebekken ailesi onu Rize’ye gönderdi ve 6 yaşına gelene kadar orada yaşamıştır. 6 yaşından sonra yeniden İstanbul’a gönderilmiştir. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra bankacılık sektörüne giriş yaptı ve bankacılık yapmaya başladı. Yasemin Sakallıoğlu ilk videosuyla tanınınca kendini eksik hissedip konservatuara girmiştir. Konservatuar eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde başarıyla tamamladı.

Yasemin sakallıoğlu sosyal medyada çektiği komik videolarla adeta patlama yaparak bir fenomen haline geldi. İnstagram üzerindei performansı ve başarısı sayesinde yapımcıların dikkatini çekmiştir. Öyle ki Yasemin Sakallıoğlu, 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil edilmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyada çektiği videolarla her geçen gün  daha çok sevilen bir yıldız haline gelmiştir. Burak Yırtar ile 2019 nisan ayında nişanlandı ancak çift kasım ayında ayrılık kararı aldı. Fakat yıllar sonra 2021 yılında Burak Yırtar ile evlenmiştir. Şahan Gökbakar önderliğinde Zenga isminde ilk sinema filmini çekmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu Kaç yaşında ve Yasemin Sakallıoğlu Hangi Burç?

Güzel instagram fenomeni Yasemin Sakallıoğlu’nu 19 Mayıs 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. 33 yaşında olan güzel fenomen Boğa burcu kadınıdır.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Boyu ve Kilosu

Yasemin Sakallıoğlu’nun boyunu merak eden takipçileri bir hayli fazladır. Bu durumu araştırıp sizin için paylaşıyoruz. Yasemin Sakallıoğlu 1.63 cm boyundadır. Uzun süre fazla kilolarıyla başı dertte olan güzel fenomen spor yaparak zayıflamış ve 58 kiloya kadar düşmüştür.

Yasemin Sakallıoğlu’nun İnstagram Hesabı

Ünlü fenomen Yasemin Sakallıoğlu İnstagramda paylaştığı eğlenceli ve hayata dair olan videolarıyla çok sevilen yıldız haline gelmiştir. İnstagram üzerinde 4.9 milyondan fazla takipçisi bulunan Yasemin Sakallıoğlu’nun gönderileri 250 binden fazla beğeni almaktadır. Yasemin Sakallıoğlu’nun hesabına ulaşmak için https://www.instagram.com/yasemoz88 adresini kullanabilirsiniz.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Youtube Hesabı

İnstagram üzerindeki aktifliğine youtube kanalıyla vermiş olduğu katkı ile iyice tanınır hale gelen ünlü fenomen eğlenceli videolarını youtube hesabından da paylaşmaya devam etmektedir. Youtube üzeinde 222 binden fazla abonesi olmasına rağmen her videosu yaklaşık 1 milyon görüntülenme almaktadır. Yasemin Sakallıoğlu’nun youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UCe6tpNhYCiVyecgDBk_s2SA adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir