1. Anasayfa
 2. Biografi

Duygu Özaslan Kimdir?

Duygu Özaslan Kimdir?
0

Sosyal medya platformlarından olan ve insanların gündelik hayatlarından kesitler paylaşabildiği, içerik üretebildiği Youtube platformunda fenomen olan Duygu Özaslan, pek çok insan ve hayranı tarafından merak edilen isimlerden biridir. Ünlü fenomen ve influencer ile ilgili pek çok konuda derinlemesine bir şekilde araştırma yapılmaktadır. İstanbul Üniversitesi mezunu olan Duygu Özaslan, Youtube dünyasında aktif bir şekilde bulunmakta ve genellikle makyaj ve vlog genelinde videolar çekerek bu videoları kanalı üzerinden takipçileri ile paylaşmaktadır. Milyonlarca insan tarafından hem Youtube hem de instagramda takip edilen Özaslan, özel hayatı ile de insanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki ama Duygu Özaslan kimdir, Özaslan’ın kariyer hayatı ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir? Socialmag – Sosyal Dergi ailesi olarak bu yazımızca Duygu Özaslan hakkında merak edilenlere cevap arayacağız ve detayları sizler ile paylaşacağız.

Duygu Özaslan Hayatı

İçerik Tablosu

Duygu Özaslan, Youtuber olarak ayrılan isimlerden bir tanesidir ve Youtube’daki takipçi sayısının çokluğu ile Youtube Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Youtube fenomeni ve Influencer olan Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesinde öğrenimini tamamlayan Özaslan, Youtube dünyasını keşfederek burada çoğunlukla makyaj videoları paylaşmış ve kısa sürede abone sayısını arttırmıştır. Milyonları bulunan abone sayısı ile takipçilerini en verimli şekilde kullanarak hayatına yön vermiş ve bu şekilde ön plana çıkmıştır. Makyaj ve gündelik hayata dair çekmiş olduğu videolar ile ünlenmeye başlayan ve şu anda pek çok insan tarafından örnek alınan ünlü fenomen, pek çok farklı videosu ile ön planda bulunan isimlerden bir tanesidir.

Duygu Özaslan Kaç Yaşında ve Burcu Ne?

Duygu Özaslan’ın burcu oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. Özaslan, 17 Nisan’da doğduğu için Koç Burcu Fenomenleri arasında yer almaktadır. Koç burcunun özelliklerini genel olarak taşıyan Özaslan, pek çok insan tarafından ilgi gören isimlerden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Duygu Özaslan Boyu Kaç?

Bilgisayar veya televizyon ekranlarında gördüğümüz gibi olmayan her şey gibi fenomenlerimiz de ekranda gözüktüğü gibi olmuyor. Bu sebepten Duygu Özaslan’ın boyu kaç sorusu hayranları tarafından merak edilmektedir. Youtube’de makyaj videoları paylaşarak ünlenen ve şu anda milyonlarca insan tarafından takip edilmekte olan Özaslan, 1,66 cm boya sahiptir.

Influencer Duygu Özaslan’ın İnstagram Hesabı

Youtube’da paylaştığı içerikler ile yüksek bir ivme yakalayan Duygu Özaslan, instagram platformunda da bulunmakta ve buradan takipçileri için çeşitli içerikler, marka işbirlikleri paylaşmaktadır. “duyguozaslan” kullanıcı adı ile instagram da bulunan ünlü influencer ve fenomen, 2 milyon takipçiye sahiptir. Hem instagram hem de Youtube’de birçok insan tarafından takip edilen fenomen, birçok insanın ilgisini üzerine çekmektedir.

www.instagram.com/duyguozaslan

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir