1. Anasayfa
 2. Biografi

Eylül Öztürk Özkan Kimdir?

Eylül Öztürk Özkan Kimdir?

Eylül Öztürk Özkan Kimdir?
0

Eylül Öztürk Özkan’ın Hayatı

İçerik Tablosu

Eylül Öztürk Özkan, 4 Haziran 1986 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Eylül Öztürk Özkan’ın annesi öğretmendir. Eylül Öztürk Özkan ilkokulu parça parça olarak Gölcük ve İstanbul’da okumuştur. Eylül Öztürk Özkan’ın annesi Belçika’ya öğretmen olarak gönderilince mecburen ortaokulu Belçika’da okumuştur. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi.

Eylül Özkan, bu zorunlu ülke değişikliğini fırsata çevirdi. Belçika’da tiyatro grubu seçmelerine katılmıştır ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol almıştır.

Annesinin görevi bittiğinde Türkiye’ye dönen Eylül Öztürk Özkan, İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ni kazanmıştır. Yabancı dil sebebiyle Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne geçiş yapmıştır. Lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer almıştır.

Üniversite’yi de İstanbul’da okuyan Eylül Öztürk Özkan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanmıştır. İstanbul Üniversitesi’ni okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti. Birçok grupta solist olarak çalıştı ve sahne almıştır. Aynı zamanda yerel bir televizyon kanalında uzun bir dönem sunuculuk yapmıştır. Aynı zamanda Eylül Özkan, dizi ve kliplerde yer almıştır.

Kariyerinin bir döneminde uçaklarında hosteslik yapmıştır. Buradaki kariyeri bittikten sonrasında yine hizmet sektöründe kalabileceği ve seyahat edebileceği bir iş arayışına girdi. Özel bir şirkette çalışmış olan Eylül Öztürk, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirmiştir. 2014 yılının ilk çeyreğinde Knorr Çabuk Çorba’nın sosyal medya ve televizyon ekranlarındaki reklamlarında oynamıştır.

Sosyal medyada, çektiği kısa videolar, vine’ler  ile bir anda yüz binlerce kişinin takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline gelmiştir. Vine’daki ”Memeli Mestan” kullanıcı adıyla büyük kitlelere ulaştı kendisini tanıttı. 2014 yılının başlarında, o dönemin popüler Tolkshow programı olan Beyaz Show’a, daha önce ”3+1” olarak yayınlanmış ve ardından adı 3 Adam olarak değişen programın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak için yazdığı “3 Adam” isimli parçası ile konuk oldu.

Eylül Özkan 2014 yılı son çeyreğinde ”Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek” adlı programda oyunculuk yapmıştır.

24 Ocak 2015 yılında yayımlanmaya başlayan “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katılmıştır. Bu aralar ”4 Kadın Zamanı” programının 4 sunucusundan biri olan Eylül Öztürk Özkan, 2017 yılında Barış Kenan Özkan ile evlenmiştir.

Eylül Öztürk Özkan’ın Boyu ve Kilosu

İnstagram fenomeni olan Eylül Öztürk Özkan’ın boyu 1.68 cm’dir ve 50 kilodadır.

Eylül Öztürk Özkan’ın Yaşı ve Eylül Öztürk Özkan Hangi Burç?

4 Haziran 1986 yılında doğan Eylül Özkan 35 yaşında İkizler burcu kadınıdır.

Eylül Öztürk Özkan’ın İnstagram Hesabı

İnstagram üzerinde 3.4 milyondan fazla takipçiye sahip fenomen eğlenceli gönderiler paylaşmaktadır. İnstagram hesabına https://www.instagram.com/eylulonline/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir