1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Getir İngiltere’de Vizyonda: Müzikal Reklam

Getir İngiltere’de Vizyonda: Müzikal Reklam
Getir Londra'da hizmet vermeye başladı
0

Getir muhteşem yükselmeye her alanda 10 dakikaya kapında sloganıyla çalışmaya devam ederek, Avrupa’nın dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Son olarak İtalya’da gördüğümüz Getir, kurucu Nazım Salur’un müjdeli haberiyle tekrar gündemimizde.

Son 2 yılda özellikle geçtiğimiz yıldan bu yana oldukça hızlı ve etkili bir büyüme yaşayan Getir, farklı Avrupa ülkelerinde hizmet vermeye başlamıştı. İtalya’nın Milano şehrinde, İspanya’da, Paris’te ve Berlin’de hizmete başlayan Getir, geçtiğimiz şubat ayında İngiltere’de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştı.

Böylesine bir hızda yayılırken büyük ölçekli yatırımlar almaya devam eden yerli girişim, kurucusu Nazım Salur’un yaptığı Twitter paylaşımıyla tekrar gündemimize geldi. Bahse konu olan gönderide Salur, Getir reklamının İngiltere’deki televizyonlarda gösterilmeye başlandığını söyledi.

Getir’in İngiltere televizyonlarında yayınlanan müzikal reklamı:

Getir’in müzikal reklamı

Getir kurucusu Nazım Salur, adeta bir müzikal olan Getir reklamını da eklediği gönderisinde “İngiltere’de de artık televizyonda Getir reklamı dönüyor. Değişik ve güzel oldu sanki.” ifadelerini kullandı. Söz konusu reklam, sosyal medyada da oldukça iyi geri dönüşler aldı. Anlık olarak 1.3 Milyon izlenme sayısına ulaştı.

Kararlılıkla büyümekte olan Getir, geçtiğimiz gün yine Nazım Salur’un kurduğu BiTaksi ile birleşerek GetirBiTaksi hizmetini kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Getir, GetirBüyük, GetirYemek, GetirÇarşı ve ardından GetirBiTaksi hizmeti artık tek bir uygulama üzerinden müşteriler ile buluşuyor. Bu da birçok ürünün siparişinin verilebildiği Getir uygulamasından taksi çağırılabilmesini de mümkün kılıyor.

Getir

Bunun dışında Getir, Dünya’yı feth etme yolundan vazgeçeceğe benzemiyor. Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla İtalya’nın Milano şehrinde faaliyete başladığını duyuran şirket, güncel olarak Türkiye, İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya olmak üzere toplamda 7 ülkede hizmet veriyor.

Yatırım konusunda ise Getir yine geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamasında sadece bu yıl 1 milyar dolara yakın yatırım aldığını ve toplamda 7,5 milyar doların ötesinde bir değere ulaştığını paylaştı.

Getir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir