1. Anasayfa
 2. Instagram Haberleri

İnstagram Para Kazanma Yolları

İnstagram Para Kazanma Yolları
0

İnstagram’da para kazanma yolları birçok kullanıcı tarafından merak edilir. Çoğu kullanıcı için hayal olan bir yoldur. Ama sanılanın aksine uğraşmak ve çalışmak ile iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Şiketlerle iş birliği içerisinde olup reklam alarak para kazabilirsiniz. Tüm para kazanma yollarını sizler için birleştirdik.

Satış Yaparak Para Kazanmak

Satış yaparak instagram da para kazanmak günümüzde en popüler yöntemlerden biridir. E-ticaret gerçekten kazançlı bir sektördür. En karlı işlerden biridir. Bu işi gerçekten kıvırabilen, yapabilenler oldukça iyi paralar kazanabilir. Tedarikçisini bulduğunuz bir ürünü sayfanız üzerinden satışa sunabilirsiniz. Günümüz de yaygın olarak satışı yapılan ürünler genellikle giyim üzerinedir. Butiğin yoğun olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram’da Trendyol Linki Bırakarak Para Kazanma

İnstagram Para Kazanma Yolları arasında sıklıkla kullanılan bir yoldur. 10 Bin takipçi üzerinde olan sayfaların veya profillerin trendyol ile çalışma imkanı vardır. Trendyolun sayfasından belirlediği formu doldurduktan sonra şartları karşıladığınız takdir de sizinle iletişime geçeceklerdir. Kabul edildiğiniz de her gün size gelen linkleri veya sizin trendyol üzerinden oluşturduğunuz koleksiyon linklerini instagram da hikayenize atabilirsiniz. Sizin linkinizden yapılan her alışverişte belirli bir komisyon alacaksınız. Takipçiniz alışveriş odaklıysa kesinlikle bu yolu denemenizi öneririz.

Reklam Yaparak Para Kazanmak

Şirketlerin veya satış yapan sayfaların kendi takipçili hesaplarınız da belli bir ücret karşılığı reklam yapabilirsiniz. Hikayeniz paylaşım, gönderi olarak paylaşım şeklinde ne kadar süre duracağı ve ücret ile firmalar ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Yüksek gelirli bir iş imkanıdır.

IGTV İle İnstagram’dan Para Kazanmak

İnstagram’da fotoğraf ve video paylaşmanın yanında, dilerseniz kısa dilerseniz uzun video içerikleri oluşturarak, hesabınızda paylaşabilir ve gelir elde edebilirsiniz. IGTV videoları en az 1 dakika, en uzun ise mobil cihazlardan yüklenirse 15 dakika, siteden yüklenirse 60 dakika şeklindedir. Hesabınızın gizli olmaması videoların daha çok kişiye ulaşması için yararları olacaktır. Böylece hesabınız daha aktif hale gelecek ve para kazanma şansınız artacaktır.

Hizmet Satışı 

İnstagram Para Kazanma Yolları arasında son zamanlarda artış gösteren bir satış biçimidir. Sayfalarının yavaş yavaş büyümesini istemeyen insanlar tarafından kullanılan bir yöntemdir. Sahte takipçiler ile hızlı bir şekilde sayfalarını büyüten insanlar sizlerden bu hizmeti almak zorundadır. Siz de belirli ücretler karşılığında onların hesaplarına takipçi veya gönderilerini yorum ya da beğeni atabilirsiniz. Bunun için bir internet sitesine ve bu işlerden anlayan bir kişiye ihtiyacınız vardır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir