1. Anasayfa
 2. Biografi

Kaan Atıcı (Elwind) Kimdir?

Kaan Atıcının kısa hayatı ve yayın geçmişini içerir

Kaan Atıcı (Elwind) Kimdir?
0

Kaan Atıcı bir başka deyişle Elwind, 14 Ekim 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kaan Atıcı, League of Legends oyunlarını oynamaktadır. Lol oynamadan önce Dota 2 oynadığı zamanlarda fenomen olmuştur. Hatta başarısını öyle bir zirveye getirdi ki, dünya üzerinde bulunan oyuncular arasında düzenlenen  en iyi 10 Dota 2 oyuncusu sıralamalarına girmeyi başarmıştı. Kaan Atıcı lise örenimini Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü’nde tamamlamıştır. Bu eğitimden sonrasında League of Legends isimli oyunda profesyonel bir kariyer kazanmıştır. Kaan Atıcı, Team Turquality, HWA Gaming, Wild Fire e-Sports Club, Dark Passage, Crew e-Sports Club, Big Plays Incorporated ve YouthCrew Esports gibi League of Legends takımlarında kendini göstermiştir. 23 Ekim 2018 senesinde de “Royal Youth” takımına transfer olmuştur.

Kaan Atıcı(elwind) Kaç Yaşında ve Kaan Atıcı Hangi Burç?

İçerik Tablosu

Kaan Atıcı 1993 yılının Ekim ayında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kaan Atıcı’nın burcu çok merak ediliyordu bu sayede Kaan Atıcı’nın terazi burcu olduğunu öğrenmiş oldunuz.

Twitch Yayıncısı Elwind’in Boyu ve Kilosu

Sürekli oyun yayını yapan Elwind’in boyu ve kilosu bir hayli merak uyandırmış durumda. Elwind 1.70 boyunda ve 55 kiloya sahiptir.

Kaan Atıcı’nın Twitch Adresi

Hala izlememiş veya keşfetmemiş olanlar için Kaan Atıcının Twitch hesabına https://www.twitch.tv/elwind adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaan Atıcı’nın Youtube Hesabı

Kaan Atıcı Youtube üzerinde de aktif bir şekilde paylaşım yapmaya devam ediyor dilerseniz  https://www.youtube.com/channel/UCRNypOym0zPblz9lP5HH6ig adresinden youtube kanalına giriş yapabilirsiniz.

Kaan Atıcı’nın İnstagram Hesabı

Kaan Atıcı aktif olarak sosyal medyayı kullanan oyunculardan bir tanesi ve instagramda da baya aktif durumdadır. https://www.instagram.com/elwind/?hl=tr adresinden instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Kaan Atıcı’nın Kaç Takipçisi Var?

Elwind adıyla açmış olduğu Twitch kullanıcısının 932 binden fazla takipçisi ve 100 binlerce gösterimi bulunmaktadır. Buna karşılık olarak Youtube’yi de aktif kullanın Elwind Youtube kanalında 369 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Youtube içeriklerini ortalama 500 bin gösterim alan yayıncı bu alanda da başarılı olmayı hak etmektedir. Bunların yanı sıra İnstagramı da aktif kullanan Kaan Atıcı 228 bin takipçiye sahiptir. İnstagramda henüz mavi tik alamayan ünlüler kervanında olan Kaan Atıcı’nın gönderileri yaklaşık 60 bin beğeni almaktadır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir