1. Anasayfa
 2. Biografi

Tuğkan Gönültaş Kimdir? Elraenn Kimdir?

Tuğkan Gönültaş Kimdir? Hayatı ve yayın geçmişi hakkında bilgiler yer almaktadır.

Tuğkan Gönültaş Kimdir? Elraenn Kimdir?
0

Twitch platformunda Elraeen kullanıcı adına sahip Tuğkan Gönültaş 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümü mezunu olan Tuğkan 1 yıl Amerika yaşamıştır. 1 yıllık Amerika macerasından sonra Türkiye’ye geri dönmüştür. Askerliğini tamamlamasın ardından Eightborn isimli teksil firmasıyla Türkiye’de ticarete başlamıştır.

Yayıncı oyunculuk ve tiyatro alanında eğitimler almıştır. Bu düzeyde diğer Twitch yayıncılarının bir adım önünde bulunmaktadır.  Elraeen’in ilk Youtube kanalı “Karınca Çiftliğim”’dir.  Kanalda egzotik hayvanların videolarını paylaşan Elraeen daha sonra kullanıcı adının kalıcı olacağı Twitch platformuna geçiş yapmış ve Elraeen kullanıcı adıyla yayıncı hesabını oluşturmuştur. Yayın severler ile kurduğu diyaloglar sayesinde sevilen bir yayıncı olarak anılmaya başladı. JTG TV’nin Noobstar isimli yarışmasına göstermiş olduğu başarılı performansı sayesinde Twitch platformunda en popüler yayıncı olmaya başlamıştır.

Tuğkan Gönültaş Hakkında Diğer Bilgiler:

Oğlak burcu olan Tuğkan 1999 yılından beri video oyun oynamaktadır. Yayın yaptığı oda egzotik hayvanlarla doludur. Ayrıca oda içerisinde akvaryum bulunmaktadır. Tuğkan Gönültaş çocukluktan beri hayvanlara çok ilgili duyduğunu bu bilgilerle de çıkarımda bulunabiliriz. Fiziki özelliklerine değinecek olursak 1.89 cm boyundadır ve 97 kilodadır. Tuğkan Gönültaş mavi göz rengine sahiptir. Göz rengi sayesinde ilgi görmektedir.

Elraenn’in Kaç Takipçisi Var?

Twitch üzerinde 2.6 milyondan fazla takipçisi bulunan Elraeen’in videoları ortalama 750 bin gösterim almaktadır. Bu seviyede bulunan en önemli yayıncılar arasında yer alır. Twitch haricinde diğer platformlarda da oldukça aktiftir. Youtube üzerinde 1.2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Youtube üzerinde videoları ortalama 500 bin gösterim almaktadır. Stranded Deep Yeni Uzun Seri oynatma listesi en çok izlenen oynatma listesidir. İnstagram üzerinde de oldukça aktif olan Tuğkan’ın 1.1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Gönderileri ortalama olarak 300 bin beğeni ve binlerce yorum almaktadır.  Toplamda 5 milyon kitleye hitap eden Elraeen çoğu kesim tarafından takdir edilmekle birlikte diğer yayıncılardan da saygı görmektedir.

Elraeen’in Hesaplarına Nereden Ulaşabiliriz?

Elraeen’in Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UC51-ljNFrvY5ZmV0C_61XcA adresinden ulaşabilirsiniz. Twitch üzerindeki kanalına https://www.twitch.tv/elraenn/videos adresinden ulaşabilirsiniz. İnstagramı kendi adıyla kullanan Tuğkan’ın instagam adresine https://www.instagram.com/tugkangonultas/?hl=tr linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir