1. Anasayfa
 2. Twitch Haberleri

Kemal Can Parlak Trafik Kazası Geçirdi

Kemal Can Parlak Trafik Kazası Geçirdi
0

Türkiye’nin önde gelen Twitch yayıncılarından olan Kemal Can Parlak trafik kazası geçirdi.

Twitch platformunda yaptığı eğlenceli yayınlar ile tanınan Kemal Can Parlak; dün gece pazar kamyonetinin bir anda önüne kırması sonucu kaza geçirdi.

ARACI ÖNÜME KIRIP ÖN TAMPONU SÖKTÜ GÖTÜRDÜ

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Kendine Müzisyen, kazanın ardından aracının fotoğrafını paylaşarak, “Arkadaşlar bir sorun yok. Bir pazar aracı önüme kırıp ön tamponu söktü götürdü. Kaçtı ama keşke kaçmasaydı, oturur bir çay içerdik” ifadelerini kullandı.

Kazayı herhangi bir yara almadan hafif atlatan popüler yayıncı, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Arkadaşlar kaza tahmin ediyorum ki pazar kamyonetinin üzerine doğru koşan köpeği dodgelamaya çalışması sonucu oluştu çünkü sokakta arabaları kovalayan köpekler vardı. Karşı aracın sürücüsü biraz ilerde yavaşladı ama sonra devam etti.

Büyük ihtimal karşı sürücü de korktu o an. Bir köpeğin ezilmesinden ziyade bende mala gelmesini yeğlerim. Elbette dursa bir sorun çıkartmazdım, sonuçta yaralanmış olabilirdim de… Şükür etmeyi bilmeli, daha kötüsü de olabilirdi. Tüm mesajlar için teşekkürler.”

Kendine Müzisyen “Kemal Can Parlak” Kimdir?

Kemal Can Parlak, 15 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Canlı yayın platformu Twitch üzerinde Kendine Müzisyen kullanıcı adı ile canlı yayınlar yapmaktadır. Yayınlarında çoğunlukla oyun oynamaktadır. Ara sıra yayınlarda gitar çalarak şarkı da söylemektedir. Fenomen yayıncının İstanbul’da yaşadığı biliniyor.

Bu sırada YouTube platformunda gitarı ile birlikte yaptığı coverlar ile ilk kez sosyal medya dünyasında tanınmıştır. Daha sonra Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayan Kemal Can Parlak, “Kendine Müzisyen” kullanıcı adını kullanmıştır.

İlk yayınlarında “Blind ID” adlı o dönemin gündeminde olan bir sesli sohbet uygulamasını kullanmıştır. Uygulamada eşleştiği kişiler ile arasındaki eğlenceli ve komik diyaloglar ile kısa sürede çokça kişi tarafından takip edilmiştir.

Ayrıca Kendine Müzisyen, Ferit Karakaya (WtcN) ve Şükrü Şentürk (Uthenera) ile birlikte Big Boss Layf (BBL) oluşumunu kurmuştur. BBL e-Spor’un PUBG ve Valorant takımları mevcuttur. Turnuvalarda boy göstermektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir