1. Anasayfa
 2. Biografi

Selçuk Yusuf Arslan Kimdir?

Selçuk Yusuf Arslan Kimdir?
Selçuk Yusuf Arslan Ankara Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
0

Selçuk Yusuf Arslan Ankara Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2021 yılında sürdürülebilirk temalı kodlama çalışmaları ile ETF Green Skills Award ödülünü kazanmıştır. 2020 yılında DELL Policy Hack yarışmasında STEM eğitiminde sosyal ve duygusal becerilerin gelişimine yönelik çalışması ile birinci olmuştur. 2018 yılında AKS Education tarafından Küresel Öğretmen Ödülüne layık görülmüştür. JCI tarafından İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet Kategorisinde Dünyanın En Başarılı 20 Genci arasında gösterilmiştir.

Kızlar için Daha Fazla Kodlama ve Kıtalararası STEM Deneyimi Projeleri Avrupa Okul Ağı tarafından ödüllendirilen Arslan, Türkiye’de de üç kez yılın öğretmeni seçilmiştir. Microsoft tarafından da Harikalar Yaratan Öğretmen seçilen Arslan, öğrencileri ile birlikte ülkesini sayısız uluslararası organizasyonda başarıyla temsil etmiştir. Bir Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak yürüttüğü bilimsel projeler dışında gönüllü kuruluşlarla iş birliği yaparak sosyal sorumluluk projeleri de yürütmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir