1. Anasayfa
 2. Genel Haberler

Lenfoma kanserine yakalan Boğaç Aksoy yeniden hastaneye yatıyor

Lenfoma kanserine yakalan Boğaç Aksoy yeniden hastaneye yatıyor
0

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Boğaç Aksoy, tedavisine devam ederken toplumsal medya hesabı üzerinden sık sık durum güncellemesi yapıyor.

Bir müddettir Lenfoma kanseriyle uğraş eden Boğaç Aksoy, toplumsal medya hesabı üzerinden sık sık durum güncellemesi yapıyor. Son olarak yeni bir fotoğraf paylaşan Aksoy, tekrar hastaneye yatmasına bir hafta kaldığını haber verdi. Yine saçlarını sıfıra vurduracak olan Aksoy, şimdilik son kere saçlı ve sakallı halini paylaştı.

Gönderisine şöyle bir açıklama yazdı:

Hastaneye yatışıma son 1 hafta. Pskolojik olarak artık biraz daha hazırım… Kısa bir müddetliğine tekrar saçlara kaşlara elveda. Dönüşümüz harika olacak Allah’ın müsaadesiyle…

ÖLDÜ HABERLERİNE İSYAN ETMİŞTİ!

Toplumsal medyayı etkin olarak kullanan ve tedavisiyle ilgili süreçleri takipçileriyle paylaşan Aksoy, hakkında çıkan öldü savlarına isyan etmişti.

Haberleri yalanlayan oyuncu, toplumsal medyadan açıklama yaparak, “Arkadaşım bu türlü şeyler yazmayın. Yanlış bu türlü yazılar. Çok şükür ben çok uygunum. Bir gazete de haber geçmiş. Aile dostlarımız, ailemizi arıyorlar, telaş etmişler. Lütfen bu türlü hassas bir periyotta çok yanlış.” sözlerini kullanmıştı.

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ GÖRECEK!

Lenfoma ile gayret eden Boğaç Aksoy, son sıhhat durumuyla ilgili takipçilerine bilgi verdi.  Kök hücre tedavisine başlayacağını duyuran Aksoy, birebir hastalıkla uğraş eden bireylere de moral verdi:

“Kök hücre tedavisine az kaldı. Sakallara bıyıklara yine veda edecek olsam da daha güçlü tekrar çıkacak hiçbir şey için can sıkmayın canlar. Bunlar kolay şeyler… Tedavisi devam eden arkadaşlar korkmadan savaşmaya devam!”

MÜJDELİ HABERİ BU TÜRLÜ DUYURMUŞTU

Art Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser rolüyle hafızalara kazınan Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenfoma kanserine yakalandığını açıklamıştı. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu Instagram’dan paylaştığı bir görüntü ile takipçilerine müjdeli haberi verdi. Boğaç Aksoy paylaşımında “Şükürler olsun ki tedavimiz de sonuç verdi. Tümörlerin birçok gitmiş. Şu anda benden memnunu yok”dedi.

KEMOTERAPİ GÖRDÜĞÜ ANLARINI PAYLAŞTI!

Lenfoma kanserine yakalanan Art Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Boğaç Aksoy, tedavisine devam ediyor. Bu süreçte sık sık toplumsal medya hesabından durumu hakkında bilgiler veren Aksoy, son olarak kemoterapi gördüğü anlarda çektiği bir görüntüsünü paylaştı.

Oyuncu paylaşımında sevenlerinin takviyesini isteyerek şu sözleri kullandı:“3.kür kemoterapiden herkese selam. Hastalığı ve tedavi sürecimi artık sindirdim. Birinci kemo alırken beni nasıl bir sürecin beklediğini yalnızca biliyordum. Yaşanabilecek komplikasyonlardan haberim vardı ama nasıl bir his olduğunu bilemediğim için bu bende sebepsiz dehşet ve huzursuzluk yaratmıştı. Yaşadıkça gördüm ki evet bu bir süreç ve elbette ki geçiyor. Mümkün komplikasyonların hepsinden azar azar yaşadım ve gördüm ki başa çıkabiliyorum. İnsan bilmediği tanımlayamadığı şeyden korkarmış, süreci bilmekten fazla sindirmek daha değerliymiş.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir