1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Razer, Mobil Oyuncular için Parmak Kılıfı Geliştirdi

Razer, Mobil Oyuncular için Parmak Kılıfı Geliştirdi
0

Artık çok büyüyen mobil oyun endüstrisi, cihaz ve aksesuar üreticilerinin de iştahını kabartıyor. Akıllı oyun telefonlarının sayıları giderek artarken, mobil oyun deneyimini kuvvetlendirecek aksesuar yelpazesi de genişliyor. Oyun endüstrisinin önemli üreticilerinden biri olan Razer, bu aksesuarların en ilginçlerinden birine imza attı. Şirket, oyuncular için parmak kılıfı çıkardı.

Akıllı telefonlar ve tabletler için oyun kumandaları uzun süredir mevcut olsa da; pek çok kişi hâlâ doğrudan telefon veya tablet ekranına dokunarak oyun oynamayı tercih ediyor. Ekranların hızları gidere artsa da, ekranda biriken kir ve parmak izleri kullanıcılar için sorun teşkil edebiliyor. Buna ek olarak, parmakların terlemesi de oyuncuların işini zorlaştırabiliyor.

Razer yeni çıkardığı ve Gaming Finger Sleeves adını verdiği parmak kılıfları bu noktada oyuncuların imdadına yetişiyor. Kılıfların temel amacı, oyuncuların parmaklarının ekrana daha iyi oturmasını sağlamak. Bunun için özel bir fiber materyal kullanılırken, diğer kumaşların aksine bu materyal dokunma hassasiyetini olumsuz etkilemiyor.

Yoğun kullanımlarda telefonun ısınmasına karşılık olarak bu parmak kılıfları elleri olası ısınmalardan koruyor. Ürün kutudan iki adet şekilde çıkıyor ve yaklaşık 10 dolarlık bir fiyatı var.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir