1. Anasayfa
 2. Biografi

Sera Korkmaz Kimdir? Tiktok Fenomeni Sera Kimdir?

Sera Korkmaz Kimdir? Tiktok Fenomeni Sera Kimdir?
sera-korkmaz
0

Tiktok fenomenleri arasından en çok gündemde olanlardan bir tanesi de Sera Varol’dur. Sera Tiktok platformunda 7 milyondan fazla takipçiye sahiptir. Aynı zamanda lakabı pamuk şekerdir. Özellikle çekmiş olduğu ağır çekim(slow motion) videoları ile tüm beğenileri üzerine toplamaktadır. Gerçek kimliği Sera Korkmazdır. Kendisine ”Kazıkların Efendisi.” lakabı ile tanıtan Sera Varol, 25 yaşındadır. Dobra olduğundan bahseden genç fenomen, ayrı evde yaşadığını dile getirmiştir.”

Çekmiş ve yayınlamış olduğu videoların neredeyse tamamı izleyiciler tarafından beğenilmekte ve aynı zamanda fan hesapları ve diğer sosyal medya hesapları tarafından da paylaşılmaktadır. Bu açıdan Tiktokta yüksek takipçili bir çok kişi gibi en az Sera’nın da izleyiciler tarafından sevildiğini görmek mümkün.

Sera Varol Kaç Yaşında?

İçerik Tablosu

Tiktok fenomeni Sera Varol, 6 Aralık 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Yaşının genç olmasına rağmen kısa sürede çok fazla başarıya imza attığını görmek mümkündür. Oğlak burcu fenomenleri arasında yer almaktadır. Sera’nın takipçi sayısı ve Tiktok platformunda bulunan beğeni sayısı bu başarının bir göstergesidir. Sadece Tiktok’ta değil neredeyse tüm sosyal medya platformlarında çektiği videolar ve paylaştığı fotoğraflar ile dikkatleri üzerine toplamakta.

Tiktok Fenomeni Sera Ne İş Yapıyor?

Sera’nın ne iş yaptığı konusunda çok fazla soru bulunmakta. Elde ettiği gelirlerin tamamı Tiktoktan değil. Sera’nın elde ettiği gelirleri sosyal medya üzerinden çektiği videolar ve aldığı reklamlar üzerinden olduğu bilinmekte. Aynı zamanda markalar ile işbirliği kurarak da para kazanmakta. Bunların haricinde şuan için öğrencilik hayatı da devam etmekte. Yani Sera hem öğrenci hem de sosyal medya işi ile uğraşmakta.

Tiktok Fenomeni Sera’nın Sevgilisi Kim?

Sera’nın hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de sevgilisi olup olmadığı sorusudur. Sera’nın yaklaşık 5 yıl süren bir ilişkisi vardı. Ancak Semih Varol ile olan ilişkisinin yakın zamanda bitmesinin ardından şuan bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sera Varol neden Varol soyadını kullanıyor?

Tiktok fenomeni Sera Varol bir videosunda ”Tiktok’ta bir akım var. İsminin sonuna bir şeyler ekleyip o kişiyle videolar çekiyordun. Bende Semih ile videolar çektiğim için Varol yazmıştım. Benim soyadım Korkmaz ama ben Korkmaz soyadını kullanmadığım için sürekli Semih ile aynı soyadınız mı? veyahut soyadın ne? gibi sorularla karşılaşıyorum. Arkadaşlar soyadım Korkmaz.” olarak belirtmiştir.

Tiktok Fenomeni Sera Korkmaz’ın Tiktok Hesabı

Yeni nesil soyal medya platformu olan Tiktok’ta epey popüler olan Sera Varol sadece Tiktok platformunda içerik üretmiyor. Popülerliğini ve kitlesini Tiktok sayesinde kazanmıştır. Bu nedenden ötürü yeni nesil platform Tiktok’ta daha da aktif görmekteyiz. Kendisinin Tiktok üzerinde 7.3 Milyon takipçisi bulunmakta ve 160 Milyon beğenisi bulunmaktadır. Sera Varol’un Tiktok profiline aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/@sera

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 2
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir