1. Anasayfa
 2. YouTube Haberleri

Halil Söyletmez yeni filmini duyurdu

Halil Söyletmez yeni filmini duyurdu
Vizyona giriş tarihi 12 Ağustos 2021 günü belli olan serinin üçüncü filmi Cumali Ceber 3 vizyon tarihi 19 Kasım 2021 Cuma günü olarak belirlendi.
0

Halil Söyletmez yaptığı açıklama ile yeni filmini hayranlarına duyurdu. Halil Söyletmez açıklamasında:

“Bir müjdede benden olsun” diyerek, ‘Cumali Ceber 666’ filminin çekimlerine başlanacağını açıklandı.

Cumali Ceber 666

Vizyona giriş tarihi 12 Ağustos 2021 günü belli olan serinin üçüncü filmi Cumali Ceber 3 vizyon tarihi 19 Kasım 2021 Cuma günü olarak belirlendi.

Halil Söyletmez’in daha önce ki filmleri

İçerik Tablosu

CUMALİ CEBER 1: ALLAH SENİ ALSİN (2017)

Cumali, emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılır. Çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenince iyice zıvanadan çıkar. Çocuklara kızıp eğitim hayatlarına son vermeyi düşünürken talih yüzüne güler ve Kuşadası’nda tatile gitmeleri için bir teklif alır. Gittikleri otel ciddi bir denetimden geçmektedir ve Cumali’nin otel müşterilerinden birine âşık olması cümbüşü iyice artıracaktır.

CUMALİ CEBER: 2 (2018)

Cumali Ceber büyük oğlu Cevher’e kız isteyeceği sıralarda arsası dedesinin üzerine olan huzurevinin yıkılacağı haberini alır. Yıkımı engellemeye çalışan Cumali Ceber dedesini arsayı satmaktan vazgeçirmeye çalışır. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirirse araziyi satmaktan vazgeçeceğini söyler. Çetin Enişte köstekli saati gizlice alarak Pırıl’a hediye etmiştir. Cumali Ceber saatin peşine düşer ve Pırıl yüzünden kalbine de ateş düşmüştür.

Halil Söyletmez Kimdir?

Halil Söyletmez, 19 Mart 1992 yılında Adana’da dünyaya geldi. 2013 yılında Vine üzerinden çektiği videolarla sosyal medya fenomeni haline geldi. Şubat 2019 yılında Çocuklar Duymasın’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. 28 Nisan 2019 yılında Şeyma Eke ile evlendi. 27 Eylül 2020 yılında Arya adında bir kız çocukları dünyaya geldi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir