1. Anasayfa
 2. Genel Haberler

Haluk Levent Tüdanya’ya destek çıktı

Haluk Levent Tüdanya’ya destek çıktı
0

Geçmiş yıllarda müzikleriyle damga vuran müzikçi Tüdanya, gırtlak kanserine yakalanarak sesini kaybetmişti. AHBAP Derneği Lideri ünlü sanatçı Haluk Levent, Star TV’de yayınlanan programında Tüdanya’ya dayanak olacaklarını duyurdu.

80’li yıllara damga vuran ve ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ müziğiyle da hafızalara kazınan müzikçi Tüdanya gırtlak kanserine yakalanmıştı. Ameliyat olan ünlü müzikçi aylarca Ege Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görmüştü. Hayatını İzmir’de sürdüren 60 yaşındaki müzikçi, hastalığı nedeniyle sesini kaybetmişti.

Tüdanya gırtlak kanseri

Tek geçim kaynağı olan şarkıcılıktan da uzak kalan ve sıkıntı vakitler yaşayan Tüdanya’nın yardımına, AHBAP Lideri Haluk Levent yetişti. Star TV’de canlı olarak yayınlanan Haluk Levent’le Tekrar programına bağlanan Tüdanya, yaşadığı zorlukları oğlunun aracılığıyla anlattı. Konuşamayan ünlü müzikçi, borçlarının biriktiğini ve konut sorunu yaşadığını kaydetti.

haluk Leventten Tüdanya

KONUT SORUNU VE BORÇLARI İÇİN HALUK LEVENT HAREKETE GEÇTİ

Haluk Levent ise Tüdanya’nın mesken meselesini çözeceklerini, borçları için ise sanatçı arkadaşlarıyla kendi ortalarında para toplayacaklarını açıkladı.

Levent’in dayanağı sonrasında duygulanan müzikçi gözyaşlarını tutamadı. Haluk Levent, Tüdanya’nın unutulmaz müziği ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ü de seslendirdi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir