1. Anasayfa
 2. Magazin

Koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırılan Hakan Ural’dan yeni haber geldi

Koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırılan Hakan Ural’dan yeni haber geldi
0

Sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istedi. Koronavirüse yakalanan sunucu Hakan Ural, hastanede tedavi görüyor. Sevenleri “Hakan Ural’ın hastalığı ne?” Sorusuna karşılık ararken Ural’dan yüreklere su serpen açıklama geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir müddettir sıhhat problemleri nedeniyle ekrana çıkamıyor. Koronavirüs nedeniyle tedavi gören Hakan Ural’ın son durumu hakkında program partneri Işık Tuğba Namlı’nın açıklamasının akabinde Hakan Ural da toplumsal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

“TABURCU OLDUM”

Tedavisi son bulan Hakan Ural, taburcu edildiğinin muştusunu verdi:

“Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden konutuma taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün meskende istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. Güzel dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler.”

Ural’ın başta negatif olan sonucu daha sonrasında müspete dönmüştü. Ural’ın müjdesinden sonra takipçilerinin içine su serpilmiş oldu.

Tanınmış, “Hakan Ural’ın sıhhat durumu pek düzgün. Yalnızca tedavi ve önlem gayeli hastanede. Birkaç gün bizden uzak lakin en kısa müddette bizlerle olacak” sözlerini kullandı.

Neler Oluyor Hayatta canlı yayınında konuşan Işık Tuğba Ünlü, “Maalesef bu türlü palavra yanlış haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün ‘hayır bu türlü değil, şöyle’ desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef” açıklamasını da bulundu.

Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucuları ortasında yer alan Hakan Ural’ın programda yer almaması üzerine neden yok sorgulamaları sürat kazandı. Ünlü ismin programda yer almaması nedeniyle programa veda ettiği düşünülürken mevzu ile ilgili açıklama kendisinden geldi. Ural’ın negatif çıkan test sonucu bir müddet sonra müspete döndü. Ural, bunun üzerine önlem gayesiyle hastaneye yatırıldı. Tedavisi sürüyor.

“TARİF EDİLEMEYEN VİRÜSLERİ DENEYİMLEMİŞ OLDUK”

İki gün evvel Instagram’dan paylaşım yapan Ural, “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tanım edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Ancak hamdolsun Allah’ın müsaadesi ile çok çok uygunum hanım güzel baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı güç verişinizle hiç bir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah’tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum düzgün ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” dedi.

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

Lakin bugün durumu ağırlaşan sunucudan yeni bir paylaşım geldi. Ural, “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Zahmetli yani. Bir evvelki post güzel dedik lakin erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” tabirlerini kullandı.

HAKAN URAL’IN SIHHAT DURUMU NASIL?

Neler Oluyor Hayatta’ programından yapılan açıklamada sunucu Hakan Ural’ın corona virüsüne yakalandığı duyuruldu.

Açıklamada şu tabirlere yerildi:

“Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, sıhhat sıkıntıları nedeniyle bir müddetliğine programa orta vermiştir. Grip belirtileriyle başlayan süreçte PCR testleri negatif çıkmış, lakin akabinde olumluya dönmüştür. Hakan Ural’ın Covid-19 tedavisi şu an önlem emelli hastanede devam etmektedir. Sıhhat durumu gün geçtikçe güzele gitmektedir.”

Birkaç gün evvel toplumsal medya hesabından sıhhat durumu hakkında tanım edilemeyen virüslerle uğraş ettiğini belirten Ural, toplumsal medya hesabından şunları paylaşmıştı:

“Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tanım edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Ancak hamdolsun Allah’ın müsaadesi ile çok çok düzgünüm hanım yeterli baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı güç verişinizle hiçbir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah’tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum âlâ ki varsınız. Selam, sevgi, hürmetler.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir