1. Anasayfa
 2. Dizi / Film Haberleri

Squid Game 2.Sezon Gelecek mi?

Squid Game 2.Sezon Gelecek mi?
0

Dizinin Los Angeles’ta düzenlenen özel gösteriminde konuşan direktör Hwang Dong-hyuk, “Dizi çok fazla sevildi ve ikinci dönem için çok talep var” dedi.

Yönetmen Dong-hyuk, ikinci dönemin ne vakit ve nasıl olacağını söylemek için çok erken olduğunu düşündüğünü belirtse de şu anda başında planlama sürecinde olduğunu açıkladı.

Hwang Dong-hyuk, gösterilen ağır ilginin karşılığında ikinci dönemin çekileceğini “Gi-hun dönecek ve dünya için bir şeyler yapacak, size bunun kelamını veriyorum” kelamlarıyla onayladı.

Netflix’in en çok izlenen üretimi olmuştu

Popüler Netflix dizisi Squid Game’in 9 kısımlık birinci dönemi 17 Eylül’de yayınlanmıştı.

Dizi, yayınlandığı günden bu yana dünya çapında büyük bir ilgi gördü.

Netflix’in açıkladığı bilgilere nazaran, dizi birinci bir ay içinde 111 milyon izleyiciye ulaştı. Bu kadar kısa müddette elde ettiği muvaffakiyet, dizinin devamı hakkında birçok soru işaretlerini de beraberinde getirmişti.

Yazar ve Direktör Hwang Dong-hyuk, daha evvel bu türlü bir diziyi tek başına yazıp direktörün çok sıkıntı olduğunu bu yüzden de ikinci dönem çalışmalarının onu endişelendirdiğini açıklamıştı. Lakin diziye olan ilgiyi karşılıksız bırakmanın mümkün olmadığını anlamış olacak ki, ikinci dönemi planlamaya başlamış. Şu anda ne vakit ve nasıl olacağı meçhul olsa da ünlü direktör Dong-hyuk, dizinin ikinci dönemi olacağına dair kelam verdi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir