1. Anasayfa
 2. YouTube Haberleri

Son Dönemlerde Ses Getiren Rapçiler Tekrardan Bir Arada

Son Dönemlerde Ses Getiren Rapçiler Tekrardan Bir Arada
0

Son dönemlerde ses getiren rapçiler tekrardan bir arada. Eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, müziğin sesini yoğun istek üzerine tekrardan Rap müzik severler için açacak.

Yeni nesil rap müzik adamlarını festival havasında bir araya getiren konserde; Uzi, Heijan x Muti, Critical ve Motive sahne alacak. Semt kültürünü ve sokağın isyanını şarkılarına taşıyan genç rapçiler bu kez de isyanlarını KüçükÇiftlik Park sahnesinden duyuracak.

Gerçek adı Utku Yalçınkaya olan ve ilk İstanbul konserini KüçükÇiftlik Park sahnesinde verecek olan Uzi; Güngören’de büyümenin sağladığı sokak kültürü avantajını 7 senedir şarkılarına yansıtarak adını kendi bestesi olan Rap şarkıları ile duyurdu. Rap müzik yapanların aksine çocukluğunda arabeske de ilgi duyan Uzi; Umrumda Değil ve Makine şarkıları ile gençler arasında sevilmeye başladı.

Sokak isyanının sahneye taşındığı akşamda gerçek adı Doğan Tarda olan rapçi Heijan; Muti ile birlikte sahne alacak. Bağcılar semt çocuğu olan Heijan; son olarak 2017 yılında Muti ile birlikte çıkardığı ‘Yansın Geceler’ şarkısı ile popüler oldu ve ikili Davay Davay, Düşme, Deli Ediyor adlı şarkılarıyla genç rapçiler arasında dikkat çekmeyi başardı.

Gerçek adı Celal Yücel olan Rap müziğin sevilen isimlerinden Critical; semt kültürünü ve sokağın gerçek isyanını şarkılarına yansıtıyor. Yaşadığı semt olan Esenler’i; “Barut gibi bir mahallede fark edilmek istemiyorsan hapşurma ama ben geldiğinde tutamam.” sözleriyle 2009 yılında yaptığı ilk amatör şarkısı ile sözlerine döktü. 2013 yılından bu yana arkadaşlarıyla birlikte açtığı stüdyoda profesyonel şarkılara imza atmaya başlayan Critical KüçükÇiftlik Park sahnesinden isyanını duyurmaya devam edecek.

Ayrıca Akşamın açılışını Tolga Serbes ya da sahne ismiyle Motive yapacak. Daha çok genç olmasına rağmen kendini fazlasıyla kanıtlamış bir MC olan Motive, kendi hazırladığı playlist ile rap müzik severleri konsere hazırlayacak.

Biletler Passo’da…

Satış

 • Genel Giriş Fiyat: 135,00 ₺
 • Sahne Önü Fiyat: 225,00 ₺
 • Teras Fiyat: 300,00 ₺

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bravo_
  Bravo!
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_t_
  Kötü!
 • 0
  m_thi_
  Müthiş!
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir